باربری نارمک در شرق تهران - شماره تماس اتوبار : 22885146-021 اتوبار نارمک

باربری نارمک ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری افریقا ) در استان تهران با بهترین پرسنل کاری و به روزترین و متنوع ترین وسایل نقلیه آماده جابه جایی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شخصی و حمل جهیزیه عروس در کم ترین زمان و با بهترین کیفیت توسط اتوبار نارمک است .

برای تماس با اتوبار نارمک می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

شماره تماس باربری نارمک :

 ۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶   |   ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳

باربری نارمک در زمینه بسته بندی حرفه ای وسایل و اثاثیه منزل ، حمل و نقل به تمام نقاط تهران و شهرستان ها متخصص است و این کار ها را با پرسنل زحمت کش و مجرب انجام می دهد و با داشتن انواع وسایل نقلیه بزرگ و کوچک می تواند هر باری را جا به جا نماید .

اتوبار نارمک تمام وسایل شما را بیمه می کند و دیگر نگران هیچ چیزی نباشد و با تخصص همکاران ما در باربری نارمک شما دیگر نگران شکستگی و رنگ پریدگی وسایل خود نباشید .

شماره تماس مدیر باربری نارمک :     ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

باربری نارمک زیر نظر شرکت حمل و نقل آفریقا فعالیت می کند و اتوبار افریقا در همه نقاط تهران شعبه دارد و همه این ها به این خاطر است که در کمترین زمان بتوانیم به شما همشهریان عزیز تهرانی خدمت رسانی بکنیم و دارای وسایل نقلیه : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار نارمک است .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری چمران 

اتوبار نارمک با یک تماس از طرف شما در کم ترین زمان در محل آماده خدمت رسانی به شماست و نحوه کار ما در باربری نارمک به این صورت است که شما با همکاران ما تماس می گیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده می کنید و متناسب با بار شما ماشین حمل بار نارمک در کم ترین زمان در محل حاضر می شود و آماده حمل بار شماست .

خدمات باربری نارمک :

  1. بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل به صورت کاملاً حرفه ای
  2. حضور در محل در کم ترین زمان
  3. سرویس دهی ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل
  4. استفاده از بهترین پرسنل برای کار در باربری
  5. حمل اثاثیه منزل به شهرستان
  6. استفاده از جدیدترین وسایل نقلیه در حمل بار
  7. ارائه کننده بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بین باربری های تهران
  8. دارای کارگران کار بلد و خوش اخلاق

شعبه باربری میرداماد

باربری نارمک در محدوده نارمک تهران یکی از قدیمی ترین باربری ها می باشد که در حوزه حمل بار و حمل اثاثیه منزل فعالیت می کند و همه این خدمات به صورت شبانه روزی می باشد و هر زمان که نیاز به یک شرکت بسته بندی لوازم منزل داشتید با شماره های اتوبار نارمک تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید  .

خلاصه
رای بازدید کنندگان
۵ based on 1 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری نارمک,
تهران خیابان نارمک, Telephone No.02122885146
منطقه
باربری خیابان نارمک
توضیحات
باربری نارمک ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری افریقا ) در استان تهران با بهترین پرسنل کاری و به روزترین و متنوع ترین وسایل نقلیه آماده جابه جایی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شخصی و حمل جهیزیه عروس در کم ترین زمان و با بهترین کیفیت است .
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :