باربری میرداماد حمل بار در بلوار میرداماد - تلفن باربری : 22885146-021 | اتوبار میرداماد

باربری میرداماد ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری آفریقا ) در محله میرداماد و محله های اطراف آماده بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار میرداماد ، حمل اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه عروس و … به صورت شبانه روزی و با استفاده جدیدترین ابزار روز دنبا در سریع ترین زمان خدمت رسانی می کند ، برای سفارس باربری با ما تماس بگیرید .

اگر سفارش باربری دارید و می خواهید بار خود را حمل کنید یا بسته بندی کتید با شماره های باربری میرداماد که به صورت شبانه روزی است تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و بعد از مشاوره ، ماشین متناسب با نیاز شما به محل اعزام خواهد شد .

شماره تماس باربری میرداماد در تهران :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  |  ۰۲۱-۲۲۸۶۲۵۸۴

باربری میرداماد در تهران :

باربری میرداماد و اتوبار میرداماد یکی از قدیمی ترین باربری های تهران است که زیر نظر شرکت حمل بار آفریقا فعالیت می کند و شرکت باربری آفریقا تقریبا در همه مناطق شعبه باربری دارد تا در سریع ترین زمان به همشهریان عزیز خدمت رسانی کند ، در ادامه می توانید از خدمات باربری میرداماد مطلع شوید .

باربری میرداماد با بش از ۲۰ سال سابقه در امر باربری و اتوبار از بهترین ابزار و بهترین افراد در مجموعه خود استفاده می کند تا بهترین خدمات را به شا همشهریان تهرانی ارائه بکند و در هر جایی از تهران که نیاز به باربری و اتوبار داشتید می توانید با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و به شما خدمت رسانی می کنند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

باربری میرداماد به صورت شبانه روزی است حتی در روزهای تعطیل )

شرکت حمل بار و باربری میرداماد در تهران :

زمانی که نیاز به باربری و حمل دارید مهم ترین کار انتخاب یک شرکت حمل بار کار بلد و وظیفه شناس و دلسوز می باشد که بتواند خواسته های شما را به خوبی انجام دهد و شما دیگر جای نگرانی از بابت حمل لوازم منزل و یا وسایل اداری نداشته باشید ، همه این ها به انتخاب درست شما بر می گردد .

شرکت باربری میرداماد بار یکی از بهترین شرکت های حمل بار در تهران است و با سابقه ای طولانی و درخشان بیش از ۲۰ سال و هم چنین استفاده از بهترین و کار بلدترین پرسنل در تیم خود ، می تواند به نیاز های شما به خوبی پاسخ دهد و یک باربری آسان و بدون هیچ دردسری را برای شما به ارمغان بیاورد .

حمل اثاثیه منزل در پروسه باربری می تواند باعث این شود که وسایل یا مدارک مهم شما گم یا ناپدید شود و این مسئله می تواند برای شما خیلی ضرر داشته باشد ، از این رو شرکت باربری میرداماد برای جلوگیری از ضرر رسیدن به مشتریان خود با بسته بندی تخصص لوازم و باربری شبانه روزی حتی در ایام تعطیل مانع از این کار می شود . شماره های تماس باربری میرداماد را در زیر مشاهده می کنید می توانید با آن ها تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید و یا از مشاوره رایگان باربری میرداماد استفاده بکنید و سوالات خود را از همکاران ما بپرسید :

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری در باربری میرداماد :

یکی از خدمات ویژه باربری میرداماد بسته بندی لوازم منزل و وسایل شرکتی می باشد که با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا این کار را انجام می دهیم و به دست متخصصان و کارگران کاردان این کار ها را انجام می دهیم و لیست خدمات ما به شرح زیر است :

 1. استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی
 2. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 3. بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید در باربری میرداماد
 4. بسته بندی لوازم منزل و حمل اثاثیه منزل به شهرستان
 5. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 6. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیب دار)
 7. بسته بندی لوازم  در منزل مشتری
 8. بسته بندی لوازم اداری و شرکتی در اتوبار میرداماد
 9. بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی در اتوبار و باربری میرداماد
 10. بسته بندی لوازم منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا

در ادامه عکس هایی رو مشاهده می کنید در زمان بسته بندی لوازم در خانه مشتری گرفته شده است و با بهترین ابزار وسایل را بسته بندی کرده ایم تا در حین حمل و جا به جایی هیچ آسیبی به آن ها وارد نشود و سالم بمانند و شما یک باربری و حمل بار بی دردسری را داشته باشید و خاطره خوشی از حمل بار را برای شما به ارمغان می اوریم  :

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

شعبه باربری ونک

باربری میرداماد در تهران ارائه کننده خدمات زیر است :

باربری میرداماد خدمات مختلفی را در حوزه باربری ارائه می کند که همه ان ها به صورت شبانه روزی است حتی در روزز های تعطیل و از مرحله بسته بندی تا چیدمان در کنار شما هستیم و تعدادی از خدمات ما را در زیر مشاهده می کنید :

 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی در باربری میرداماد
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در باربری میرداماد
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 • حمل بار از تهران به شهرستان ها در باربری میرداماد تهران
 • ماشین های حمل بار زیاد و متنوع مجهز به امکانات روز دنیا
 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • حضور در محل در کم ترین زمان توسط اتوبار میرداماد

آشنایی با بلوار میرداماد در تهران :

بلوار میرداماد که خیابان میرداماد نیز نامیده می‌شود ، از بلوارهای زیبا و نسبتاً عریض شهر تهران است که در محله داودیه و در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌است . شهرت این بلوار سبب گردیده تا ساکنین تهران محلهٔ داودیه را غالباً با نام میرداماد بشناسند . بلوار میرداماد از سوی شرق به خیابان شریعتی (کوروش کبیر یا جاده قدیم شمیران پیشین) و از سوی غرب به خیابان ولی‌عصر ( پهلوی پیشین ) منتهی می‌شود . راه‌های اصلی متقاطع با این خیابان عبارتند از بزرگراه آفریقا (جردن) ، بزرگراه مدرس و خیابان نفت. بلوار میرداماد در بخش شرقی خود از میدانی به نام میدان مادر ( محسنی ) می‌گذرد . در تقاطع بزرگراه مدرس و بلوار میرداماد بخشی از این خیابان از پلی روگذر به نام پل میرداماد می‌گذرد .

بلوار میرداماد به نام میر برهان‌الدین محمدباقر استرآبادی معروف به میرداماد ، فیلسوف و فقیه دوره صفویان و از ارکان مکتب فلسفی اصفهان نام‌گذاری شده‌است. نام پیشین آن، بلوار ششم بهمن و بلوار پهلوی بوده و از جمله مسیرهایی به شمار می‌رفته که آبادی‌هایی چون چالهرز ، دروس و ضرابخانه را به ده ونک متصل می‌ساخته‌ است .

خلاصه
رای بازدید کنندگان
۵ based on 11 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری میرداماد,
تهران - خیابان میرداماد, Telephone No.02122885146
منطقه
تهران - خیابان میرداماد
توضیحات
باربری میرداماد در محله میرداماد و محله های اطراف آماده بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار میرداماد ، حمل اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه عروس و ... به صورت شبانه روزی و با استفاده جدیدترین ابزار روز دنبا در سریع ترین زمان خدمت
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


 1. آناهیتا گفت:

  سلام
  سایت خوبی دارید به سایت ما هم سر بزنید .