باربری ونک ارائه خدمات باربری و حمل بار در ونک - شماره تماس : 88060002-021

باربری ونک در شمال تهران و در منطقه ۳ تهران در خیابان ونک و در محدوده ونک به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی به کل نقاط تهران و شهرستان در سریع ترین زمان می باشد .

 از لحاظ قیمت و کیفیت باربری ونک بار مطمئن باشید 

در هر زمان که نیاز به اسباب کشی و یا حمل بار داشتید حتی در روز های تعطیل باربری ونک در کنار شماست ، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و سفارش باربری و یا حمل اثاثیه منزل ، لوازم اداری ، شخصی و … را بدهید ، همکاران ما در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی خواهند کرد .

شماره تماس اتوبار و باربری ونک :   ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱ ۸۸۰۳۶۶۵۴-۰۲۱

باربری ونک دارای بیش از ۲۰ سال سابقه کار در امر باربری و حمل بار است و در زمینه بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل و حمل بار متخصص است و لوازم شما را با روش های جدید و به روز دنیا بسته بندی می کند و با این بسته بندی دیگر نگران شکستگی و یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید .

باربری ونک در تعداد زیادی ماشین در ابعاد بزرگ . کوچک مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار و … را دارا می باشد که با این تنوع ماشین ها می تواند هر نوع باربری را جا به جا کند .

حمل جهیزیه عروس به صورت ویژه یکی از خدمات باربری ونک می باشد پس از اگر می خواهید جهیزیه خود را جا به جا کنید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید .

سرویس دهی باربری ونک :

سرویس دهی شبانه روزی اتوبار و باربری ونک به این صورت است که شما با باربری ما تماس می گیرید و بعد از مشاوره رایگان ، ماشین متناسب با نیاز شما انتخاب می شود و ماشین باربری و به همراه همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و اماده خدمت رسانی به شما هستند .

اگر نیاز به بسته بندی داشته باشید همکاران ما این کار را به صورت کاملاً حرفه ای و با استفاده از جدیدترین ابزار برای شما انجام خواهند داد و بعد این وسایل را به ماشین حمل بار منتقل می  کنند و در محل مقصد متناسب با سلیقه شما این وسایل را در محل خود می چینند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

خدمات ویژه اتوبار ونک :

  1. بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل شما به صورت کاملاً حرفه ای
  2. استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا
  3. دارای همکاران و کارگران مجرب و کار بلد
  4. بیمه کردن وسایل برای جلوگیری از خسارت احتمالی
  5. حضور در مخل در کم ترین زمان
  6. باربری شبانه روزی و به صورت ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل
  7. دارای انواع ماشین های حمل بار در تهران
  8. حمل اثاثیه منزل به شهرستان در باربری ونک
  9. باربری شمال تهران

تعرفه و نرخ کرایه های باربری ونک :

تمام کرایه ها و تعرفه های ونک بار بر اساس نرخ مصوب اتخادیه می باشد و تمام تلاش ما در این شرکت باربری کسب رضایت تمام مشتریانمان است .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :