باربری فلسطین در میدان فلسطین تهران - شماره تلفن باربری : 22885146-021 | اتوبار فلسطین

باربری فلسطین ( یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری آفریقا ) در میدان فلسطین آماده حمل بار و باربری در منطقه فلسطین ، بسته بندی وسایل منزل در خانه مشتری ، حمل اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه عروس ، حمل وسایل اداری و شرکتی ، حمل بار به شهرستان ، حمل بار در تهران ، باربری و اتوبار فلسطین تهران به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در سریع ترین زمان خدمت رسانی می کند .

باربری فلسطین تهران به صورت ۲۴ ساعته است

اگر نیاز به باربری در منطقه تهران و محله های اطراف دارید می توانید با شماره های باربری فلسطین تماس بگیرید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند وبه شما خدمت رسانی می کنند . باربری فلسطین بهترین و منصف ترین باربری در شهر تهران می باشد .

اگر نیاز دارید که وسایل منزلتان را بسته بندی کنید با باربری فلسطین تماس بگیرید چون همکاران ما با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و با تخصص کامل وسایل شما را بسته بندی می کند .

شماره تلفن باربری فلسطین تهران :

۰۲۱-۲۲۸۶۲۵۸۴  |  ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  |  ۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

باربری فلسطین

باربری فلسطین یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری آفریقا در محله فلسطین تهران ارائه کننده بهترین خدمات باربری است و یکی از بهترین باربری های تهران می باشد و می توانید با شماره های باربری و اتوبار فلسطین تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و بعد از راهنمایی همکاران ما ماشین متناسب  با نیاز شما به محل اعزام خواهد شد .

باربری فلسطین زیر نظر اتحادیه کار می کند و سعی ما در اتوبار فلسطین ارائه بهترین کیفیت باربری با استفاده از بهترین ابزار می باشد که خدمات ما به صورت شبانه روزی می باشد . هز زمان که با باربری فلسطین تهران تماس بگیرید همکاران ما در سری ترین زمان در محل حاضر می شوند و به شما خدت رسانی می کنند . باربری فلسطین یکی از باربری هایی می باشد از ۰ تا ۱۰۰ اسباب کشی و حمل بار در کنار شماست .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری طالقانی

باربری فلسطین در میدان فلسطین جزء شعبات شرکت باربری آفریقا بار می باشد و در منطقه فلسطین ارائه خدمت می کند و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز تهرانی می باشد و شرکت باربری آفریقا تقریباً همه مناطق تهران را پوشش می دهد و در هر کدام از مناطق تهران نیاز به باربری داشتید با شماره های باربری افریقا تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید .

**   از بابت کرایه خیالتان راحت باشد   **

بسته بندی لوازم منزل در باربری فلسطین :

یکی از خدمات ما در باربری فلسطین بسته بندی وسایل در منزل مشتری است و با یک تماس همکاران ما در سریع ترین زمان به منزل شما می آیند و با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و به وسیله افراد متخصص و کاردان تمام وسایل شما را بسته بندی می کند و خدمات بسته بندی وسایل در اتوبار فلسطین به صورت زیر است :

 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در سریع ترین زمان
 • بسته بندی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا
 • بسته بندی وسایل با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 • بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید

برای تماس با باربری و اتوبار فلسطین کافی است که با شماره های این باربری تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و ار امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید و از لذت یک باربری بدون دردسر و راحت را بچشید :

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

خدمات باربری فلسطین در تهران :

همه خدمات ما در باربری فلسطین به شرح زیر است و همه این خدمات به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته می باشد و در ارائه همه خدمات از بهترین ابزار و بهترین افراد استفاده می کنیم :

 • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 • کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در منطقه فلسطین
برای این که با خدمات ما آشنا شوید می توانید نمونه کار های ما را ببینید و از خدمات ما استفاده کنید :
بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

شعبه باربری جردن

آشنایی بیش تر با میدان فلسطین تهران :

میدان فلسطین یک از میدان های قدیمی در شهر تهران می باشد که نام قدیمی آن میدان کاخ بوده است و این میدان از در محل برخورد خیابان طالقانی و خیابان فلسطین قرار دارد و معمولاً تجمعات و مراسم هایی که در حمایت از مردم فلسطین و لبنان برگزار می شود در این میدان برگزار می شود و مسجد امام صادق نیز در ضلع جنوب غربی میدان فلسطین می باشد .

 

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری فلسطین,
تهرا - میدان فلسطین, Telephone No.02122885146
منطقه
تهران محدوده فلسطین
توضیحات
باربری فلسطین در میدان فلسطین آماده حمل بار و باربری در منطقه فلسطین ، بسته بندی وسایل منزل در خانه مشتری ، حمل اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه عروس ، حمل وسایل اداری و شرکت
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :