باربری طالقانی در منطقه 6 تهران خدمات باربری ارائه می کند | اتوبار طالقانی

باربری طالقانی ( یکی از شعبات باربری آفریقا ) در خیابان طالقانی ارائه کننده بهترین خدمات مانند : باربری ، بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار و اثاثیه منزل ، اسباب کشی و…  است و در محله های طالقانی و خیابان های اطراف به همه همشهریان تهرانی خدمت رسانی می کند و همه این خدمات به صورت شبانه روزی است و در هر زمان که با شماره های باربری و اتوبار طالقانی تماس بگیرید همکارام ما اماده خدمت رسانی به شما هستند  .

شماره باربری طالقانی تهران :

برای تماس با باربری و حمل بار طالقانی کافی است که شماره های زیر را لمس کنید و سفارش باربری و اتوبار خود را ثبت کنید و یا از مشاوره رایگان حمل بار طالقانی استفاده کنید :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

باربری طالقانی

اگر نیاز به باربری و یا بسته بندی لوازم منزل دارید می توانید با شماره های باربری طالقانی تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و آماده خدمت رسانی به شما هستند . باربری طالقانی یکی از شعبات موسسه باربری آفریقا می باشد و در منطقه طالقانی ارائه خدمت می کند . باربری آفریقا همه مناطق تهران را پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که نیاز به باربری داشتید می توانید با شماره های باربری افریقا تماس بگیرید و سفارش باربری خود را ثبت کنید . همه خدمات در اتوبار طالقانی به صورت شبانه روزی است و در هر زمان با شماره های باربری و اتوبار طالقانی تماس بگیرید ما اماده خدمت رسانی به شما هستیم

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

خدمات باربری طالقانی تهران :

در لیست زیر شما همه خدمات و سرویس هایی که باربری خیابان طالقانی ارائه می کند را مشاهده می کنید و به هر کدام از خدمات زیر که نیاز داشتید کافی است که با ما تماس بگیرید و همکاران ما بهترین خدمات باربری و اتوبار را به شما هدیه خواهند کرد  :

 1. بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 2. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 3. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 4. دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری
 5. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
 6. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 7. حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها
 8. حمل بار در تهران
 9. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 10. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 11. کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 12. استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز
 13. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )

همان طور که در لیست بالا خدمات باربری و اتوبار طالقانی را مشاهده می کنید خدمات باربری طالقانی متنوع است و همه این خدمات به صورت شبانه روزی است و در هز زمان که نیاز به بسته بندی و باربری داشتید کافیست با شماره های باربری طالقانی تماس بگیرید .

باربری طالقانی در خیابان طالقانی :

اگر در منطقه طالقانی زندگی می کنید و نیاز به باربری و حمل بار و یا بسته بندی لوازم دارید می توانید با شماره های اتوبار طالقانی تماس بگیرید و سفارش باربری خود را ثبت کنید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و به شما خدمت رسانی می کنند . خیابان طالقانی که نام قدیمی ان خیابان تخت جمشید نام داشت یکی از خیابان های مرکزی تهران می باشد و نام این خیابان به افتخار سید محمود طالقانی فعال سیاسی و فقیه ایرانی نام گذاری شده است .

اگر در محله های اطراف طالقانی هم زندگی می کنید می توانید با شماره های اتوبار طالقانی تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید .  باربری طالقانی تمام خیابان شهید طالقانی را می شناسد و بار شما را جاهایی انتقال می دهد که کم ترین ترافیک را داشته باشد تا در کم ترین زمان به محل مقصد برسید .

تعرفه باربری و حمل بار طالقانی

باربری و اتوبار طالقانی یکی از منصف ترین و ارزان ترن باربری های منطقه طالقانی تهران می باشد که با استفاده بهترین وسایل و مجرب ترین افراد سعی دارد بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه بکند و با توجه به این که باربری و حمل بار طالقانی زیر نظر اتحادیه کار می کند و همه تعرفه ها و کرایه هایی که از مشتریان خود میگیرد بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد . علاوه براین سعی داریم بهترین خدمات را نیز به مشتریان خود ارائه کنیم .

نمونه کارهای باربری و اتوبار طالقانی

در ادامه نمونه کارهای حمل بار طالقانی را مشاهده می کنید که به صورت حرفه ای این کار را انجام داده ایم و اگر نیاز به بشته بندی لوازم منزل و یا حمل بار و اسباب کشی داشتید کافی است که با شماره های باربری و اتوبار طالقانی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران بهترین خدمات را به شما ارائه بکنند و طعم شیرین یکی باربری را به شما بچشانند :

بسته بندی لوازم در خانه

بسته بندی لوازم در خانه

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

تبلیغ : از باربری یوسف اباد دیدن فرمایید !!!

خلاصه
رای بازدید کنندگان
۵ based on 3 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری طالقانی,
تهران - خیابان طالقانی, Telephone No.02122885146
منطقه
تهران -خیابان طالقانی
توضیحات
باربری طالقانی در خیابان طالقانی ارائه خدماتی مانند : باربری ، بسته بندی لوازم منزل ، حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی و...  را می کند و اتوبار طالقانی در محله ه
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :