باربری جردن - اتوبار جردن در محله جردن - شماره تلفن : 88060002-021 | اتوبار جردن

باربری جردن ( یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا ) در شمال تهران و محله های اطراف جردن که آماده حمل بار درون شهری ، برون شهری و حمل بار ، بسته بندی وسایل منزل ، باربری اثاثیه منزل ، اتوبار جردن ، اسباب کشی منازل به صورت شبانه روزی و با استفاده از افراد و پرسنل متخصص در باربری جردن به شما خدمت رسانی می کند .

باربری جردن یکی از مصف ترین باربری هاست

برای سفارش باربری و اسباب کشی با شماره های باربری جردن تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و بعد از آن همکاران ما در باربری جردن سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی خواهیم کرد .

شماره تلفن باربری جردن در تهران :   

برای تماس با باربری جردن تهران می توانید از شماره های زیر استفاده بکنید و با شماره های باربری و باربری جردن تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید یا از مشاوره رایگان باربری جردن استفاده بکنید . برای تماس راحت تر کافی است که شماره های حمل بار جردن را لمس کنید :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶ | ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲ | ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳

باربری جردن

باربری جردن زیر نظر شرکت حمل و نقل آفریقا بار فعالیت می کند و یکی از شعبات این باربری می باشد و یکی از بهترین باربری های تهران می باشد چون از ابزار روز دنیا استفاده می کند و هم چنین از افراد و کارگران متخصص استفاده می کند . اولین قدم برای باربری انتخاب باربری و شرکت حمل بار کار بلد و وظیفه شناس می باشد که بتواند خواسته های شما را به خوبی انجام دهد و یک باربری و اسباب کشی بی دردسری داشته باشید .

 

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری شیخ بهایی

حمل بار جردن یکی از بهترین باربری شمال تهران می باشد که به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و آماده ارائه بهترین خدمات باربری برای شماست ، اگر سفارش باربری دارید با شماره های ما تماس بگیرید و سفارش  خود را ثبت کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند و به شما خدمت رسانی کنند .

بسته بندی وسایل منزل در باربری جردن :

بسته بندی وسایل منزل یکی از کار های تخصصی اتوبار جردن است و این کار را به صورت کاملاً تخصصی در منزل مشتری انجام می دهد و با استفاده جدید ترین ابزار رو دنیا و به وسیله کارگران آموزش دیده و مجرب سعی دارد بهترین خدمات بسته بندی وسایل را به شما ارائه بکند و خدمات زیر را در حوزه بسته بندی لوازم در تهران ارائه می کنیم :

 • بسته بندی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا
 • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی در منطقه جردن
 • بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
 • بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 • کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 • استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی

نمونه کار های اتوبار و باربری جردن :

ما در باربری و اتوبار جردن همه تلاش و کوشش خود را خواهیم کرد تا بهترین خدمات باربری و بسته بندی لوازم را  رو به شما شهروندان تهرانی ارائه بدهیم و هم ینطور  از ماشین های مجهز و همین طور از کارگران مجرب و خوش اخلاق استفاده می کنیم تا بهترین خدمات را به شما همشهریان عزیز ارائه بداریم و یک تجربه باربری و حمل بار عالی داشته باشید . پرسنل باربری اتوبار جردن توانایی بسته بندی لوازم منزل و ادارات را آموزش دیده اند و بسته بندی اصولی پیشرفت و تسریع کار را افزایش می دهد به گونه ای که حتی زمان حمل را کاهش می دهد و برای بسته بندی اصولی از لازم مخصوص باربری و بسته بندی استفاده می کنیم برای آشنایی بیشتر با مشاوران باربری آفریقا تماس حاصل کنید .

 شعبه باربری میرداماد

چند نمونه از نمونه کارهای اتوبار جردن در حوزه بسته بندی لوازم منزل را در تصاویر زیر مشاهده می کنید :

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

آشنایی بیش تر با خیابان جردن تهران :

بلوار نلسون ماندلا  (نام‌های پیشین : خیابان آفریقا ، خیابان جُردَن) یکی از خیابان‌های شناخته شدهٔ شمال شهر تهران است . این خیابان در میان مردم بیشتر با نام خیابان جردن شناخته می‌شود . این خیابان پیشتر به افتخار ساموئل مارتین جردن بانی دبیرستان البرز و آموزشکده دخترانه آمریکایی تهران «جردن» نام‌گذاری شده بود . پس از انقلاب نام این خیابان به خیابان آفریقا تغییر یافت . در آذر ۱۳۹۳ نام این خیابان از آفریقا به نلسون ماندلا تغییر یافت . در ادامه نیز شما شماره های باربری جردن را مشاهده می کنید که می توانید با آن ها تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و یا از مشاوره رایگان اتوبار جردن استفاده کنید :

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

ماشین های حمل بار باربری جردن

ماشین های حمل بار و باربری جردن مجهز به تجهیزات حمل بار و حمل اثاثیه منزل در محدوده جردن می باشند و بهترین خدمات باربری و اتوبار را در منطقه جردن تهران به شما ارائه می کنند . باربری جردن برای حمل بار ، حمل اثاثیه منزل در جردن و اسباب کشی انواع ماشین های حمل بار و اسباب کشی را دارد مانند : کامیون ، خاور ، کامیونت ، نیسان ، وانت بار .

از باربری کردستان دیدن کنید

باربری جردن با بیش از ۲۰ سال تجربه در امر باربری و حمل و نقل و با به کارگیری کارگران و پرسنل کاردان و مجرب می تواند یک باربری مطمئن و بدون دردسری را برای شما به ارمغان بیاورد و به تمام خواسته های شما جواب دهد ، برای سفارش باربری کافیست که با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید .

باربری جردن با توجه به تعداد ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه زیادی که دارد می تواند هر نوع باری را در منطقه جردن تهران جا به جا نماید و با توجه به این که باربری و حمل بار جردن تهران زیر نظر اتحادیه کار می کند بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می کند و در مقابل رعایت حال مشتری را نیز دارد و سعی می کنیم منصفانه ترین کرایه باربری و حمل بار را از شما دریافت بکنیم . اگر به ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه باربری جردن نیاز دارید کافی است که با شماره تلفن باربری جردن تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شود و به شما خدمت رسانی بکنند .

ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل

ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل

نکات مهمی که باید در اسباب کشی رعایت بکنید :

همیشه در اسباب‌کشی می‌خواهید تند تر کارها را انجام دهید تا تمام شوند و اصلاً دقت کافی را ندارید . شما بدون اینکه زیاد به خانه‌ی خود توجهی داشته باشید همه‌ چیز را تند تند جابجا می‌کنید که این کار می‌تواند باعث آسیب به خانه شود. به گوشه‌های خانه دقت داشته و مراقب رنگ خانه باشید، مواظب باشید مبلمان و وسایل شما و دیوارهای خانه آسیبی نبینند و یکم با حوصله تر کار بکنید .

انتخاب یک باربری و شرکت اتوبار یک کار مهم است تا یک حمل بار و باربری بی دردسری را داشته باشیم و با خیال راحت و بدون دغدغه فکری کار اسباب کشی و حمل بار را انجام بدهیم .  باربری جردن تهران از صفر تا صد یک باربری و اسباب کشی در کنار شماست و از بسته بندی لوازم تا چیدمان در کنار شماست و شما برای اینکه باربری بی دردسری داشته باشید کار خود را می توانید به شرکت باربری و حمل بار جردن بسپارید . هم چنین یکی دیگر از فاکتور های مهم در باربری و حمل بار قیمت باربری است که قیمت باربری جردن بسیار متناسب می باشد و یکی از ارزان ترین باربری شمال تهران می باشد . یکی دیگر ا فاکتور های مهم در دسترس بودن در همه ساعات شبانه روز است ، باربری جردن بصورت شبانه روزی فعالیت می کند .

آیا باربری جردن یک شرکت معتبر می باشد؟

بله. شرکت باربری جردن با بیش از چند دهه فعالیت دارای مجوز می باشد .

کرایه حمل بار و باربری جردن چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه باربری مطابق با تعرفه اتحادیه بوده و نسبت به بارتان توسط کارشناسان ما برآورده هزینه می شود.

آیا باربری جردن به شهرستان ها هم سرویس دهی دارد ؟

بله. شرکت اتوبار ما به همه مناطق ایران سرویس دهی دارد .

بیمه نامه یا تضمین سلامت بار از طرف شرکت وجود دارد؟

بله. کلیه بار شما بیمه شده و شرکت ما تضمین کامل سلامت بار را به مشتری می دهد.

خدمات باربری جردن در تهران :

سرویس دهی باربری جردن به صورت شبانه روزی است و در سریع ترین زمان این کار را انجام می دهیم و از افراد متخصص در کادر خود استفاده می کنیم تا بهترین خدمات باربری را به شما هدیه دهیم و یک باربری بدون دردسر و مطئنی را داشته باشید . خدمات باربری جردن شامل موارد زیر می باشد به هر کدام از این خدمات باربری جردن که نیاز داشتید کافی است که با شماره تلفن های باربری جردن تماس بگیرید .

 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • حمل لوازم بزرگ مثل یخچال و پیانو و …
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در اتوبار جردن
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • حضور در محل در کم ترین زمان توسط اتوبار جردن
خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری جردن,
تهران - منطقه جردن, Telephone No.02188060002
منطقه
باربری منطقه جردن
توضیحات
باربری جردن ، اتوبار جردن در شمال تهران و محله های اطراف جردن آماده حمل بار درون شهری ، حمل بار جردن، بسته بندی وسایل منزل به صورت شبانه روزی با افراد متخصص
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


 1. مرتضی گفت:

  باربری جردن تو زمینه بسته بندی عالیه از تون ممنونم .