باربری شیخ بهایی - اتوبار شیخ بهایی شماره باربری : 88060002-021

باربری شیخ بهایی ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری آفریقا ) در محله شیخ بهایی و محله های اطرف آماده بسته بندی وسایل منزل ، حمل بار ، باربری اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه عروس به صورت VIP  و… اتوبار شیخ بهایی به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان با استفاده از امکانات روز دنیا با بیش ترین تعداد ماشین حمل بار در خدمت شماست .

شماره تماس باربری شیخ بهایی در تهران :     ۸۸۰۶۰۰۰۲۰۲۱ ۸۸۰۳۶۶۵۴۰۲۱

اولین قدم برای باربری انتخاب باربری و شرکت حمل بار کار بلد و وظیفه شناس می باشد که بتواند خواسته های شما را به خوبی انجام دهد و یک باربری و اسباب کشی بی دردسری داشته باشید .

باربری شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی یکی ز ماطق تحت پوشش شرکت باربری آفریقا می باشد که در خیابان شیخ بهایی فعالیت می کند و با بیش از ۲۰ سال تجربه در امر باربری و حمل و نقل و با به کارگیری کارگران و پرسنل کاردان و مجرب می تواند یک باربری مطمئن و بدون دردسری را برای شما به ارمغان بیاورد و به تمام خواسته های شما جواب دهد ، برای سفارش باربری کاقیست که با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید .

اگر نیاز به باربری دارید می تواند با شماره های ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما هم استفاده کنید و پس از مشاوره با همکاران ما ، ماشین و تعداد کارگران متناسب با نیاز شما به محل مورد نظر اعزام خواهند شد و باربری شما را انجام خواهند داد . باربری شیخ بهای و اتوبار شیخ بهایی یکی از شعبات شرکت حمل و نقل و باربری آفریفا می باشد که در محله شیخ بهایی فعالیت می کند و به هم محله هایی که در منطقه شیخ بهایی و محله های اطراف زندگی می کنند خدمت رسانی می کند و در ادامه با خدمات و سرویس های اتوبار شیخ بهایی آشنا خواهید شد .

حمل بار مطمئن و با باربری شیخ بهایی  :

زمانی که نیاز به باربری و حمل دارید مهم ترین کار انتخاب یک شرکت حمل بار کار بلد و وظیفه شناس و دلسوز می باشد که بتواند خواسته های شما را به خوبی انحام دهد و شما دیگر جای نگرانی از بابت حمل لوازم منزل و یا وسایل اداری نداشته باشید ، همه این ها به انتخاب درست شما بر می گردد .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری شیخ بهایی  :

باربری شیخ بهایی متخصص بسته بندی وسایل و اسباب کشی منازل با استفاده از جدیدترین ابزار بسته بندی است که در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد این کار می تواند در منزل شما انجام دهد و بعد از بسته بندی خیال شما از بابت وسایلتان مطمئن باشد . اگر شما مایل باشید که وسایلتان را خودتان بسته بندی کنید می توانید این کار را انجام دهید و وسایل موردن نیاز برای بسته بندی لوازم را از باربری شیخ بهائی خریداری کنید و باربری شیخ بهایی فقط وظیفه حمل بار را داشته باشد و وسایل شما را به مقصد حمل کند .

باربری شیخ بهایی به صورت شبانه روی است . 

در لیست زیر خدمات بسته بندی اتوبار شیخ بهایی را مشاهده می کنید :

 • بسته بندی وسایل با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ در باربری شیخ بهایی
 • بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید
 • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 • کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 • استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی
 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 • بسته بندی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا

شعبه باربری جردن

خدمات باربری شیخ بهایی و حمل بار شیخ بهایی در تهران :

تمام خدمات باربری شیخ بهایی به صورت شبانه روزی است و هر زمان که نیاز به باربری داشتید با شماره های باربری شیخ بهائی تماس بگیرید و سفارش خود را مطرح کنید و پرسنل ما در سریع ترین زمان در محل حاظر می شوند و به شما خدمت رسانی می کنند .

 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 • دارای بیش ترین و جدیدترین ماشین های حمل بار مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار شیخ بهایی
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در باربری شیخ بهایی
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • حضور در محل در کم ترین زمان
 • و …

در عکس های زیر می توانید برخی از نمونه کار های ما را ببینید ، این بسته بندی ها با استفاده از جدیدترین ابزار و به وسیله افراد متخصص انجام شده است :

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

تعرفه های اتوبار شیخ بهایی تهران :

همه کرایه ها و تعرفه های باربری شیخ بهایی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و همه تلاش ما در مجموعه باربری شیخ بهایی کسب رضایت تک تک شما عزیزان می باشد و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را انجام می دهیم . در ادامه شماره های باربری شیخ بهایی را مشاهده می کنید که می توانید با آن ها تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و یا از مشاوره رایگان اتوبار شیخ بهایی استفاده کنید و سوالات خود را از همکاران ما بپرسید و در هر زمان به باربری در شیخ بهایی نیاز داشتید کافی است که با شماره های باربری شیخ بهایی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما درسریع ترین زمان در محل حاضر شوند وبه شما خدمت رسانی بکنند :

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

آشنایی با میدان شیخ بهایی تهران :

میدان شیخ بهایی در محله ونک تهران می باشد که در سال‌های اخیر حوالی میدان به محلی برای کار برخی صنایع ، مانند آژانس‌های تبلیغاتی، مراکز خرید لوکس و ساختمان‌های اداری تبدیل شده‌است . این ناحیه به خاطر قرار گرفتن در کنار یکی از معروفترین دانشگاه‌های کشور یعنی دانشگاه دخترانه الزهرا شهرت دارد. همچنین اطراف میدان نمایشگاه‌ها و گالری‌های فراوانی وجود دارند . شرکت ملی نفت و گاز نیز دو دفتر مرکزی در کنار این میدان دارد .

یه معرفی کوتاه از حمل بار شیخ بهایی

در این ویدیو زیر شما یک معرفی کوتاه از خدمات شرکت باربری شیخ بهایی به شما می دهد و هم چنین شما می توانید نمونه کار های ما در باربری شیخ بهایی را در این فیلم ببینید . مطمئن باشید که باربری شیخ بهایی بهترین امکانات را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد چون همه گواهینامه ها و مجوز های قانونی برای فعالیت در زمینه حمل بار و اسباب کشی را داراست .

 

شعبه باربری ونک

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری شیخ بهایی,
تهران - ونک - میدان شیخ بهایی, Telephone No.02188060002
منطقه
تهران - میدان شیخ بهایی
توضیحات
باربری شیخ بهایی و اتوبار شیخ بهایی در محله شیخ بهایی و محله های اطرف آماده بسته بندی وسایل منزل،حمل بار،باربری اثاثیه منزل به صورت شبانه روزی در شیخ بهایی
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :