حمل اثاثیه منزل به شهرستان - شماره تماس : 88060002-021

حمل اثاثیه منزل به شهرستان یکی از خدماتی است که باربری آفریقا در تهران ارئه می کند و حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان با انواع ماشین های حمل بار در این باربری با کارگران و پرسنل کار دان و مجرب با بهترین کیفیت ارائه می شود .

باربری افریقا به صورت شبانه روزی است و همه جای تهران را پوشش می دهد . 

با بسته بندی ویژه و حرفه ای باربری آفریقا دیگر نگران شکستگی یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید چون ما با بهترین ابزار و وسایل اثاثیه شما را بسته بندی می کنیم و بعد با چیدمان درست یعنی در کمترین جا و با اطمینان وسایل بیش تری را جا می دهیم .

شماره تماس حمل اثاثیه منزل به شهرستان :   ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱ | ۸۸۰۵۳۶۸۳-۰۲۱

حمل اثاثیه منزل به شهرستان  :

یکی از خدمات معمول باربری های تهران حمل بار به شهرستان می باشد که شرکت باربری آفریقا نیز از این قاعده مستثنی نیست و یکی از بهترین باربری هایی است که با ماشین های مجهیز حمل اثاثیه منزل به شهرستان را انجام می دهد و با بهترین و خوش اخلاق ترین پرسنل سعی دارد تا یک باربری و حمل بار بی دردسری را داشته باشید و تجربه یکی باربری شیرین را برای شما به ارمغان بیاورد .

باربری افریقا متخصص حمل بار است و با استفاده از انوا وسایل نقلیه مانند : کامیون ، کامیونت ، نیسان ، وانت بار آماده ارائه خدمت در کم ترین زمان به همه همشهریان عزیز می باشد و برای این که در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی کند در هر منطقه یک شعبه دارد تا در سریع ترین زمان حمل اثاثیه منزل به شهرستان را انجام دهد .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری میرداماد

خدمات حمل اثاثیه منزل به شهرستان آفریقا بار :

 1. بسته بندی کاملاً حرفه ای با جدید ترین ابزار
 2. چیدمان درست و فشرده در وسیله نقلیه
 3. بیمه کردن وسیله نقلیه در صورت نیاز
 4. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 5. دارای بهترین و جدیدترین ابزار جهت باربری
 6. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 7. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 8. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته در تهران
 9. حمل بار از تهران به تمام نقاط ایران در سریع ترین زمان
 10. دارای همه نوع وسیله نقلیه برای حمل بار
 11. حمل بار به شهرستان ها

حمل اثاثیه منزل به شهرستان و حمل لوازم منزل به شهرستان تخصص باربری شبانه روزی آفریقا بار می باشد که دارای سابقه ای ۲۰ ساله در امر حمل بار و اثاثیه منزل است و همکاران ما این کار را با تمام وجود انجام می دهند . در ادامه شماره های حمل بار و اثاثیه منزل را مشاهده می کنید که می توانید با آن شماره ها تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و یا از مشاوره رایگان ما استفاده کنید .

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری :

یکی از خدمات ویژه باربری و اتوبار آفریقا بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری می باشد که با ستفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا انجام می شود و همکاران ما در حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها به صورت کامل و با استفاده از جدیدترین ابزر روز دنیا وسایل شما را بسته بندی می کنند تا در هنگام اسباب کشی و حمل بار هیچ اتفاقی برای لوازم شما نیفتد .

حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان یکی از خدمات باربری ما می باشد که با بهترین کیفیت و قیمت این کار را انجام می دهیم و تمام سعی خود را می کنیم تا رضایت کامل مشتریان خود را جلب کنیم و با بهترین بسته بندی ها سعی داریم تا حد امکان از خسارت های احتمالی کم کنیم تا خسارتی برای وسایل شما به وجود نیاید در پایین می توانید نمونه کارهایی که در شعبه باربری شیخ بهایی گرفته شده است را ملاحضه بفرمایید :

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل به شهرستان  :

تمام کرایه ها و تعرفه های باربری و حمل بار آفریقا براساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و باربری افریقا یکی از منصف ترین باربری های تهران می باشد که سعی دارد رضایت همه مشتریان خود را به دست بیاورد و در این راه همه تلاش خود را انجام می دهد . شما هم می توانید در صورت انتقاد و یا پیشنهاد با شماره های حمل بار و حمل اثاثیه منزل به شهرستان تماس بگیرید و نظر خود را به ما اعلام کنید .

 

خلاصه
نوع سرویس
حمل اثاثیه منزل
Provider Name
حمل اثاثیه منزل به شهرستان,
تهران , Telephone No.02188060002
منطقه
تهران به شهرستان
توضیحات
حمل اثاثیه منزل به شهرستان یکی از خدماتی است که باربری آفریقا در تهران ارئه می کند و حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان با انواع ماشین های حمل بار در این باربری با کارگران و پرسنل کار دان و مجرب
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :