باربری ظفر در شمال تهران - شماره تماس : 22885146-021

باربری ظفر در شمال تهران آماده جا به جایی و حمل اثاثیه منزل ، جهیزیه عروس به صورت ویژه و حمل انواع بار ها با بهترین کیفیت و بدون شکستگی  و رنگ پریدگی وسایل در کم ترین زمان می باشد .

برای تماس با باربری ظفر با شماره های زیر تماس که در سایت باربری موجود هست بگیرید :

شماره تماس باربری ظفر :  ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱  |  ۲۲۸۶۲۵۸۴-۰۲۱

باربر ظفر با بیش از ۲۰ سال سابقه کار درخشان و با بهترین پرسنل و جدیدترین و مجهزترین وسایل نقلیه در تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد .

باربری ظفر در خیابان و در محدوده خیابان ظفر در منطقه ۳ شهرداری تهران فعالیت می کند و هم محله ای های عزیز که قصد سفارش باربری را دارند می توانند با اتوبار ظفر تماس بگیرند و همکاران ما در سریع ترین زمان آماده خدمت رسانی به آن هاست .

اتوبار ظفر یا ظفر بار در تهران دارای بیش ترین تعداد وسایل نقلیه مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار و… می باشد که در سریع ترین زمان در محل حاضر می شود و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان تهرانی است .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

خدمات باربری ظفر در تهران :

  1. بسته بندی کاملاً تخصصی لوازم منزل و وسایل اداری با استفاده از جدیدترین دستگاه ها
  2. حمل بار با ماشین های جدید و مجهز
  3. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
  4. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
  5. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
  6. استفاده از پرسنل کاری و خوش اخلاق
  7. حمل انواع بار های کوچک و بزرگ به جای جای ایران
  8. خدمت رسانی در کم ترین زمان
  9. داشتن شعبات باربری  در تمام نقاط تهران

شماره تماس مدیر باربری ظفر :  ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

باربری ظفر زیر نظر شرکت بزرگ آفریقا بار فعالیت می کند و در واقع یکی از شعبات اتوبار افریقا در محله ظفر می باشد که به همشهریان تهرانی خدمت رسانی می کند ، باربری افریقا در تمام نقاط تهران شعبه دارد و این بخاطر این است که در سریع ترین زمان به مشتریان عزیزمان خدمت رسانی کنیم .

 اتوبار آفریقا تمام نقاط تهران را پوشش می دهد مناطق باربری تهران  :

شیخ بهایی – باربری دولت – باربری شهرک غرب –باربری بیهقی – باربری امیرآباد – باربری عباس آباد – جهان آرا – شیراز – باربری چمران – گاندی – وزراء – آرژانتین – بیهقی – سهروردی – بهشتی – مطهری – کریم خان – باربری آرژانتین – گیشا – باربری لویزان – چمران – جلفا – خواجه عبدالله  – باربری ولیعصر – باربری پاسداران و ….

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :