باربری بیهقی در مرکز تهران - شماره تماس : 88060002-021

باربری بیهقی در مرکز تهران متخصص بسته بندی لوازم منزل و اداری و هم چنین حمل بار به تمام نقاط تهران و شهرستان هاست که با کارگران مجرب و ماشین های به روز آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشند .

برای تماس با باربری بیهقی با شماره های زیر تماس بگیرید :

شماره تماس باربری بیهقی : ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱  |  ۸۸۰۳۶۶۵۴-۰۲۱

باربری بیهقی متخصص بسته بندی لوازم منزل است و هم چنین با بیمه کردن و بسته بندی مناسب وسایل شما از شکستگی و رنگ پریدگی آن ها جلو گیری می کند و دیگر نباید نگران شکستگی وسایل خود باشید .

باربری بیهقی با دارا بودن بهترین کارکنان و در دست داشتن جدیدترین ابزار بسته بندی و حمل بار بهترین خدمات را به شما می دهند و همکاران ما سعی می کنند رضایت کامل شما را جلب کنند .

باربری و اتوبار بیهقی با دارا بودن بهترین ماشین های حمل بار اعم از : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار آماده جا به جایی وسایل منزل ، اداری ، شخصی می باشد برای سفارش باربری کافی است با یکی از شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و ماشین متناسب با بار شما را به محل مورد نظر ارسال کنیم .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس مدیر باربری بیهقی :    ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

باربری بیهقی زیر نظر شرکت حمل و نقل اتوبار افریقا فعالیت می کند و یکی از شعبات باربری افریقا می باشد که در تهران فعالیت می کند ، باربری افریقا برای جلب رضایت هم شهریان تهرانی و خدمات رسانی به آن ها در سریع ترین زمان اقدام به تاسیس شعبات در هر منطقه کرده است و باربری محدوده بیهقی هم یکی از شعبات باربری افریقا می باشد .

هزینه باربری بیهقی :

همه کرایه های اتوبار بیهقی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه باربری می باشد و تمام تلاش ما در باربری بیهقی جلب رضایت تک تک مشتریان است و برای رسیدن به این هدف تمتم تلاش خود را انجام می دهیم ، برای اطلاع از قیمت های باربری با شماره های موجود در سایت باربری تماس بگیرید .

خدمات باربری بیهقی : 

  1. بسته بندی لوارم منزل و وسایل اداری به صورت کاملاً تخصصی
  2. دارای کارگران و پرسنل کار بلد و مجرب
  3. باربری شبانه روزی در همه ایام هفته حتی در روز های تعطیل
  4. حضور در محل در کم ترین زمان ممکن
  5. ارائه کننده بهترین خدمات و قیمت در بین باربری های تهران

شرکت حمل و نقل و اتوبار آفریقا تمام نقاط تهران را پوشش می دهد :

شیخ بهایی – باربری سبلان – باربری شهرک غرب – باربری نارمک – باربری امیرآباد – باربری عباس آباد – جهان آرا – شیراز – باربری چمران – گاندی – وزراء – آرژانتین – بیهقی – سهروردی – بهشتی – مطهری – کریم خان – باربری آرژانتین – گیشا – باربری لویزان – چمران – جلفا – خواجه عبدالله  – باربری ولیعصر – باربری پاسداران و ….

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :