باربری بیهقی در مرکز تهران - شماره تماس : 88060002-021

باربری بیهقی ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری آفریقا ) در مرکز تهران متخصص بسته بندی لوازم منزل و اداری و هم چنین حمل بار به تمام نقاط تهران و شهرستان هاست که با کارگران مجرب و ماشین های به روز آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشند .

برای تماس با باربری بیهقی با شماره های زیر تماس بگیرید :

شماره تماس باربری بیهقی

باربری بیهقی متخصص بسته بندی لوازم منزل است و هم چنین با بیمه کردن و بسته بندی مناسب وسایل شما از شکستگی و رنگ پریدگی آن ها جلو گیری می کند و دیگر نباید نگران شکستگی وسایل خود باشید .

باربری بیهقی با دارا بودن بهترین کارکنان و در دست داشتن جدیدترین ابزار بسته بندی و حمل بار بهترین خدمات را به شما می دهند و همکاران ما سعی می کنند رضایت کامل شما را جلب کنند .

باربری و اتوبار بیهقی با دارا بودن بهترین ماشین های حمل بار اعم از : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار آماده جا به جایی وسایل منزل ، اداری ، شخصی می باشد برای سفارش باربری کافی است با یکی از شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و ماشین متناسب با بار شما را به محل مورد نظر ارسال کنیم .

باربری بیهقی یکی اط شعبات شرکت حمل و نقل آفریقا می باشد که به صورت شبانه روزی همه مناطق تهران را به صورت شبانه روزی تحت پوشش خود دارد و با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا به شما خدمت رسانی می کند و هر زمان که نیاز به بسته بندی لوازم و حمل بار داشتید کافیست با شماره های اتوبار آفریقا تماس بگیرید .

شعبه باربری شهرک غرب

شماره تماس مدیر باربری بیهقی :

باربری بیهقی زیر نظر شرکت حمل و نقل اتوبار افریقا فعالیت می کند و یکی از شعبات باربری افریقا می باشد که در تهران فعالیت می کند ، باربری افریقا برای جلب رضایت هم شهریان تهرانی و خدمات رسانی به آن ها در سریع ترین زمان اقدام به تاسیس شعبات در هر منطقه کرده است و باربری محدوده بیهقی هم یکی از شعبات باربری افریقا می باشد .

هزینه باربری بیهقی :

همه کرایه های اتوبار بیهقی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه باربری می باشد و تمام تلاش ما در باربری بیهقی جلب رضایت تک تک مشتریان است و برای رسیدن به این هدف تمتم تلاش خود را انجام می دهیم ، برای اطلاع از قیمت های باربری با شماره های موجود در سایت باربری تماس بگیرید .

خدمات باربری بیهقی :

  1. بسته بندی لوارم منزل و وسایل اداری به صورت کاملاً تخصصی
  2. دارای کارگران و پرسنل کار بلد و مجرب
  3. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
  4. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
  5. دارای بهترین و جدیدترین ابزار جهت باربری
  6. باربری شبانه روزی در همه ایام هفته حتی در روز های تعطیل
  7. حضور در محل در کم ترین زمان ممکن
  8. حمل بار از تهران به شهرستان ها
  9. ارائه کننده بهترین خدمات و قیمت در بین باربری های تهران

شعبه باربری سبلان 

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری بیهقی,
تهران - خیابان بیهقی, Telephone No.02188060002
منطقه
باربری خیابان بیهقی
توضیحات
باربری بیهقی در مرکز تهران متخصص بسته بندی لوازم منزل و اداری و هم چنین حمل بار به تمام نقاط تهران و شهرستان هاست که با کارگران مجرب و ماشین های به روز آماده خدمت ر
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :