باربری شهرک غرب در غرب تهران - شماره تماس : 88036654-021 | اتوبار شهرک غرب

باربری شهرک غرب در غرب تهران آماده بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل اداری و حمل بار به تمام نقاط تهران و شهرستان ها در کم ترین زمان با بیش ترین تعداد ماشین در استان تهران ، برای تماس با باربری غرب با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید .

برای تماس با باربری غرب با شماره های زیر تماس بگیرید :

شماره تماس باربری شهرک غرب :   ۸۸۰۳۶۶۵۴-۰۲۱  |  ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱

باربری شهرک غرب متخصص بسته بندی وسایل شما و حمل بار شما با جدیدترین ابزار روز دنیا و پرسنل مجرب آماده خدمت رسانی به هم شهریان تهرانی است که در غرب تهران زندگی می کنند .

با بسته بندی وسایل خود دیگر نگران شکستگی و یا رنگ پریده گی آن ها نباشید ، علاوه بر این ها ما تمام وسایل شما را بیمه می کنیم تا خیالتان راحت راحت باشد و بدودن هیچ دغدغه ای اثباب کشی کنید .

باربری شهرک غرب در غرب استان تهران دارای بیش ترین تعداد وسایل حمل و نقل اعم از : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار است و اتوبار شهرک غرب حداکثر تلاش خود را انجام می دهد تا در سریع ترین زمان در محل حاضر شود و به شما خدمت رسانی بکند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس مدیریت باربری شهرک غرب :    ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

باربری شهرک غرب در غرب تهران زیر نظر شرکت بزرگ حمل و نقل باربری افریقا در تهران فعالیت می کند ، اتوبار افریقا برای این که به همشهریان خود در سریع ترین زمان خدمت رسانی کند در هر منطقه یک شعبه دایر کرده و دارای مناطق باربری زیادی است و باربری شهرک غرب نیز یکی از شعبات آن می باشد .

قیمت اتوبار شهرک غرب :

قیمت باربری شهرک غرب براساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و همه نرخ های باربری بر این اساس تعیین می شوند و همه تلاش ما این است که رضایت کامل شما را جلب کنیم .

خدمات باربری شهرک غرب :

  1. بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل به صورت کاملاً حرفه ای و به روز
  2. حضور در محل در کم ترین زمان ممکن
  3. سرویس دهی ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل
  4. ارائه کننده بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بین باربری های تهران
  5. دارای کارگران کار بلد و خوش اخلاق

شرکت حمل و نقل و اتوبار آفریقا تمام نقاط تهران را پوشش می دهد :

شیخ بهایی – باربری سبلان – ملاصدرا – باربری نارمک – باربری امیرآباد – باربری عباس آباد – جهان آرا – شیراز – باربری چمران – باربری قلهک  – وزراء – آرژانتین – بیهقی – سهروردی – بهشتی – مطهری – کریم خان – باربری آرژانتین – گیشا – باربری لویزان – چمران – جلفا – خواجه عبدالله  – باربری ولیعصر – باربری پاسداران و ….

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :