باربری سبلان در شرق تهران - شماره تماس اتوبار : 22885146-021 اتوبار سبلان

باربری سبلان و اتوبار سبلان  ( یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا ) در شرق استان تهران با بیش ترین تعداد وسایل نقلیه و بهترین و مجرب ترین کارکنان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان تهرانی می باشد در راستای حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل لوازم اداری و شخصی و … در سریع ترین زمان ممکن ، برای اطلاع از خدمات اتوبار سبلان و قیمت های باربری با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید .

کافیست به ما اعتماد کنید

شماره تماس باربری سبلان :    ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱   |   ۸۸۰۵۳۶۸۳-۰۲۱

باربری سبلان با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه باربری و حمل اثاثیه منزل در منطقه سبلان تهران آماده خدمت رسانی به شما می باشد . اتوبار سبلان دارای انواع وسیله نقلیه اعم از : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار را داراست و به جهت دارای تعداد زیادی از این ماشین ها در کم ترین زمان در محل حاضر می شود و آماده جا به جایی وسایل شماست .

اتوبار سبلان تمام وسایل شما را بیمه می کند و دیگر نگران هیچ چیزی نباشد و با تخصص همکاران ما در باربری سبلان شما دیگر نگران شکستگی و رنگ پریدگی وسایل خود نباشید .

شماره تماس مدیر باربری :   ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

باربری سبلان زیر نظر شرکت حمل و نقل آفریقا بار فعالیت می کند و باربری سبلان یکی از چندین شعبه این شرکت در تهران می باشد همه این شعبه ها در خیابان ها و مناطق تهران توزیع شده است تا در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی کنیم .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری چمران

باربری سبلان در محدوده منطقه سبلان می باشد و ساکنان این منطقه می توانند با ما تماس بگیرند و از مشاوره رایگان ما استفاده کنند و ماشین متناسب با بار آن ها به محل ارسال کنیم . و نحوه کار ما در باربری سبلان به این صورت است که شما با همکاران ما در اتوبار تماس می گیرید و بعد از مشاوره رایگان ماشین حمل بار به آدرس شما ارسال می شود ، همکاران ما در زمینه بسته بندی حرفه ای ، چیدمان وسایل نقلیه و حمل بار متخصص هستند و شما دیگر نباید نگران وسایل خود باشید .

قیمت اتوبار سبلان :

تمام قیمت هایی که در باربری سبلان لحاظ می شود همه زیر نظر اتحادیه می باشد و بر اساس قیمت مصوب اتحادیه قیمت ها برآورد می شوند و همه سعی و تلاش ما در باربری سبلان جلب رضایت شماست و برای رسیدن به خواسته تمام تلاش خود را انجام می دهیم .

خدمات باربری سبلان :

  1. بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید
  2. بسته بندی در خانه مشتری به روش اروپایی و جدید
  3. بسته بندی وسایل با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
  4. بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل به صورت کاملاً حرفه ای
  5. حضور در محل در کم ترین زمان ممکن
  6. سرویس دهی و باربری ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل
  7. ارائه کننده بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بین باربری های تهران
  8. دارای کارگران کار بلد و خوش اخلاق

 

خلاصه
رای بازدید کنندگان
۵ based on 3 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری سبلان,
تهران - خیابان سبلان, Telephone No.02122885146
منطقه
باربری منطقه سبلان
توضیحات
باربری سبلان و اتوبار سبلان  ( یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا ) در شرق استان تهران با بیش ترین تعداد وسایل نقلیه و بهترین و مجرب ترین کارکنان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان تهرانی می باشد در را
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :