باربری سبلان در شرق تهران - شماره تماس اتوبار : 22885146-021 اتوبار سبلان

باربری سبلان و اتوبار سبلان  ( یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا ) در شرق استان تهران با بیش ترین تعداد وسایل نقلیه و بهترین و مجرب ترین کارکنان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان تهرانی می باشد در راستای حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل لوازم اداری و شخصی و … در سریع ترین زمان ممکن ، برای اطلاع از خدمات اتوبار سبلان و قیمت های باربری با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید .

کافیست به ما اعتماد کنید

شماره تماس باربری سبلان :    ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱   |   ۸۸۰۵۳۶۸۳-۰۲۱

باربری سبلان با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه باربری و حمل اثاثیه منزل در منطقه سبلان تهران آماده خدمت رسانی به شما می باشد . اتوبار سبلان دارای انواع وسیله نقلیه اعم از : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار را داراست و به جهت دارای تعداد زیادی از این ماشین ها در کم ترین زمان در محل حاضر می شود و آماده جا به جایی وسایل شماست .

اتوبار سبلان تمام وسایل شما را بیمه می کند و دیگر نگران هیچ چیزی نباشد و با تخصص همکاران ما در باربری سبلان شما دیگر نگران شکستگی و رنگ پریدگی وسایل خود نباشید .

شماره تماس مدیر باربری :   ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

باربری سبلان زیر نظر شرکت حمل و نقل آفریقا بار فعالیت می کند و باربری سبلان یکی از چندین شعبه این شرکت در تهران می باشد همه این شعبه ها در خیابان ها و مناطق تهران توزیع شده است تا در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی کنیم .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری چمران

باربری سبلان در محدوده منطقه سبلان می باشد و ساکنان این منطقه می توانند با ما تماس بگیرند و از مشاوره رایگان ما استفاده کنند و ماشین متناسب با بار آن ها به محل ارسال کنیم . و نحوه کار ما در باربری سبلان به این صورت است که شما با همکاران ما در اتوبار تماس می گیرید و بعد از مشاوره رایگان ماشین حمل بار به آدرس شما ارسال می شود ، همکاران ما در زمینه بسته بندی حرفه ای ، چیدمان وسایل نقلیه و حمل بار متخصص هستند و شما دیگر نباید نگران وسایل خود باشید .

قیمت اتوبار سبلان :

تمام قیمت هایی که در باربری سبلان لحاظ می شود همه زیر نظر اتحادیه می باشد و بر اساس قیمت مصوب اتحادیه قیمت ها برآورد می شوند و همه سعی و تلاش ما در باربری سبلان جلب رضایت شماست و برای رسیدن به خواسته تمام تلاش خود را انجام می دهیم .

خدمات باربری سبلان :

  1. بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید
  2. بسته بندی در خانه مشتری به روش اروپایی و جدید
  3. بسته بندی وسایل با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
  4. بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل به صورت کاملاً حرفه ای
  5. حضور در محل در کم ترین زمان ممکن
  6. سرویس دهی و باربری ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل
  7. ارائه کننده بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بین باربری های تهران
  8. دارای کارگران کار بلد و خوش اخلاق

مشاوره اتوبارسبلان

برای تماس با باربری و حمل بار سبلان می توانید از شماره تلفن های موجود در سایت استفاده بکنید و سفارش خود را ثبت بکنید و در کم ترین زمان همکاران ما در محل حاضر می شوند و به شما خدمت رسانی می کنند .

از وقتی که شما با شرکت باربری سبلان تماس می گیرید در دفتر کاری این شرکت تعدادی مشاور زبده و کار بلد را به صورت شبانه روزی خدمات مشاوره را در باربری سبلان ارائه می دهند  آماده اند، اگر شما سوالی در خصوص اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل داشته باشید مشاورین این شرکت بهترین راهکار را در خصوص حمل اثاثیه به شما ارائه داده چرا که این افراد تجربه کافی را در زمینه حمل و نقل دارند و می توانند بهترین های مشورت را به شما بدهند .

باربری شهرک غرب

خدمات حمل و نقل و جابه جایی باربری آفریقا :

آماده سرویس دهی با بیش از ۱۰۰ کامیون و وانت و ترلی به تمام نقاط شهر تهران و حمل بار به تمام نقاط بین کشور در تمام نقاط کشور می باشد .

چنانچه قصد اسباب کشی و باربری در آفریقا  را دارید با اتوبار آفریقا تماس حاصل کنید . ما بهترین سرویس باربری در تهران را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا تجربه سخت اسباب کشی را برای شما به خاطره ای شیرین تبدیل کنیم .

ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل

ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری سبلان,
تهران - خیابان سبلان, Telephone No.02122885146
منطقه
باربری منطقه سبلان
توضیحات
باربری سبلان و اتوبار سبلان  ( یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا ) در شرق استان تهران با بیش ترین تعداد وسایل نقلیه و بهترین و مجرب ترین کارکنان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان تهرانی می باشد در را
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :