شرکت بسته بندی لوازم منزل - شماره باربری : 88060002-021

شرکت بسته بندی لوازم منزل آفریقا بار با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و با بیش از ۲۰ سال سابقه کار  وسایل منزل شما را به صورت حرفه ای بسته بندی می کند ، هم چنین باربری آفریقا متخصص حمل بار و حمل اثاثیه منزل نیز می باشد و از مرحله بسته بندی لوازم خانه تا مرحله چیدمان وسایل در محل مقصد در کنار شماست .

باربری آفریقا به صورت شبانه روزی فعالیت می کند .

یکی از اصلی ترین کارها در هر اسباب کشی و باربری بسته بندی لوازم است ، زیرا با بسته بندی مناسب از مشکلات احتمالی جلوگیری می کنید و هم چنین باربری را آسان تر می کند و از همه مهم تر جای کمتری را اشغال می کند و همین موضوع باعث می شود تا ماشین مناسبی را برای باربری و حمل اثاثیه انتخاب کنید .

باربری افریقا خدمات متنوعی را در جهت بسته بندی لوازم منزل و لوازم اداری و شرکتی ، حمل بار در تهران انجام می دهد که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد ، برای سفارش بسته بندی می توانید با شماره های باربری افریقا بار تماس بگیرید .

شماره باربری آفریقا در تهران :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶ | ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲ | ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳

برای سفارش بسته بندی و حمل بار می توانید با شماره های شرکت باربری آفریقا تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید ، در صورت تماس با شماره های باربری افریقا می توانید از مشاوره رایگان ما هم استفاده کنید و از نکاتی مانند : زمان مناسب اسباب کشی ، نحوه بسته بندی وسایل و … مطلع شوید .

خدمات شرکت بسته بندی لوازم منزل آفریقا بار :

  • استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی
  • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
  • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
  • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیب دار)
  • بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید
  • بسته بندی لوازم منزل و حمل اثاثیه منزل به شهرستان

**  حمل جهیزیه عروس و اسباب کشی منازل با بهترین کیفیت  ** 

به بیانی دیگر شرکت بسته بندی لوازم منزل آفریقا بار با ارائه بهترین خدمات در حوزه بسته بندی لوازمی مانند : بسته بندی ساید بای ساید ، بسته بندی سرویس خواب ، بسته بندی تخت ، بسته بندی بوفه ، بسته بندی ناهار خوری ، بسته بندی ماشین لباس شویی ، بسته بندی مبلمان ، بسته بندی پیانو ، بسته بندی وسایل برای اسباب کشی ، فرش و انواع وسایل بزرگ و کوچک و با روش های کاملاً جدید و با اسفتفاده از ابزار جهانی در خدمت شماست .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

تعرفه شرکت بسته بندی لوازم منزل

تعرفه بسته بندی لوازم در شرکت باربری آفریقا بار بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و یکی از بهترین و منصف ترین باربری های تهران می باشد و هر زمان که نیاز به بسته بندی لوازم منزل داشتید کافی است که با شماره های شرکت بسته بندی لوازم منزل تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید . همه تلاش ما در آفریقا بار کسب رضایت شماست و ما سعی می کنیم هزینه های باربری و بسته بندی شما را به حداقل بیاوریم .

نمونه کار شرکت بسته بندی لوازم منزل تهران

در عکس های زیر نمونه کارهای شرکت بسته بندی لوازم منزل را مشاهده می کنید که در زمان بسته بندی گرفته شده است و با استفاده از بهترین لوازم ان ها را بسته بندی کرده ایم و هر زمان که نیاز به لوازم بسته بندی نیاز داشتید و یا می خواستید بسته بندی وسایل خود را به شرکت ما بسپارید کافیست که با شماره تلفن باربری آفریقا بار تماس بگیرید .

بسته بندی لوازم در خانه

بسته بندی لوازم در خانه

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

شرکت بسته بندی لوازم منزل آفریقا بار تمام نقاط تهران را پوشش می دهد :

در لیست زیر مناطق تحت پوشش شرکت باربری آفریقا بار را مشاهده می کنید و این شرکت همه مناطق تهران را پوشش می دهد و همه محله ها و خیابان های تهران را پوشش می دهیم .

باربری میرداماد

باربری جردن

باربری یوسف آباد

باربری شیخ بهایی

باربری ونک

باربری تهران پارس

باربری تجریش

و …

خلاصه
نوع سرویس
شرکت بسته بندی لوازم منزل
Provider Name
شرکت بسته بندی لوازم منزل,
تهران, Telephone No.02188060002
منطقه
تهران
توضیحات
شرکت بسته بندی لوازم منزل آفریقا بار با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و با بیش از 20 سال سابقه کار  وسایل منزل شما را به صورت حرفه ای بسته بندی می کند ، هم چنین باربر
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :