بسته بندی لوازم آشپزخانه برای اسباب کشی - تلفن 22885146 | باربری افریقا

برای بسته بندی لوازم آشپزخانه می توانید به فیلم زیر نگاه کنید و نحوه بسته بندی تک تک لوازم را یاد بگیرید . در کنار این فیلم آموزش نحوه بسته بندی وسایل اشپزخانه شما می توانید در ادامه این مقاله نکات خوبی را یاد بگیرید .

بسته بندی لوازم آشپزخانه

برای بسته بندی لوازم اشپزخانه شما می توانید مراحل زیر را انجام دهید و یک بسته بندی خوب و بی دردسری داشته باشید . این نکته را هم در نظر داشته باشید که شما می توانید بسته بندی لوازم خود را به شرکت افریقا بار تهران بسپارید و با کمترین قیمت و بهترین کیفیت لوازم شما را بسته بندی می کنیم .

مرحله اول :

لوازم و تجهیزات لازم را برای بسته بندی لوازم آشپزخانه تهیه بکنید . شاید برای شما سوال باشد که چه لوازمی نیاز دارید ؟؟

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی لوازم آشپزخانه :

  • روکش حباب دار : بابل رپ یا روکش حباب دار می تواند به شما در سالم ماندن وسایل کمک کند .
  • کاغذ بسته بندی : کاغذ یا روزنامه دیواری می تواند نقش مهمی در بسته بندی لوازم آشپزخانه داشته باشد .
  • طناب : برای نگه داشتن و یا بستن وسایل می تواند به شما کمک بکند .
  • چسب بسته بندی : برای بسته بندی حداقل به چند حلقه چسب نیاز خواهید داشت .
  • کارتن : برای قرار دادن وسایل آشپزخانه نیاز به چند عدد کارتن دارید که می توانید از سوپر مارکت سر کوچه تهیه کنید یا از شرکت های باربری بخرید .
  • ماژیک : با استفاده از ماشیک می توانید رو کارتن ها را بنویسید تا در هنگام چیدمان به مشکل بر نخورید .
بسته بندی لوازم آشپزخانه

بسته بندی لوازم آشپزخانه

مرحله دوم :

جدا سازی و محافظت از وسایل بزرگ آشپزخانه مانند یخچال ، ماشین لباس شویی ، اجاق گاز و … در این مرحله باید قسمت های شکننده و حساس وسایل بزرگ خود را جدا بکنید .

برای یخچال تمام قسمت های شکننده داخلی مانند قفسه ها، محفظه نگهداری تخم مرغ و … را جدا کرده و به صورت جداگانه آن ها را بسته بندی کنید . پاک کردن این قطعات قابل جداشدن در یخچال شما امری اختیاری است و شما می توانید این کار را در خانه نو خود نیز انجام دهید.

در ماشین لباس شویی همه آب آن را تخلیه کنید و درون آن را با یک دستمال خشک کنید . تمام شیلنگ ها و سیم هایی که قابل جدا سازی هستند را جدا کنید . و ان هایی که جدا شدنی نیست را با یک چسب محکم ببندید .

مرحله سوم :

در این مرحله باید لوازم خود را بسته بندی کنید ، برای بسته بندی لوازم اشپزخانه که بزرگ هستند مانند یخچال و … می توانید از روکش حباب دار استفاده بکنید و بعد آن ها را به ماشین حمل بار منتقل بکنید .

مرحله چهارم :

بعد از بسته بندی لوازم آشپزخانه بزرگ حالا باید لوازمی که کوچک هستند را بسته بندی بکنید ، برای این کار می توانید آن ها در کاغذ بسته بندی یا روزنامه بپیچید و در کارتن مطمئن قرار دهید .  توجه : این قسمت به خوبی در فیلم آموزش بسته بندی لوازم آشپزخانه بالا توضیح داده شده است .

حالا نوبت به بسته بندی لوازم کوچک تر می رسد می توانید آن ها را هم در کاغذ پیچیده و در کارتن قرار دهید و آن هایی که شکستنی نیستند را کاغذ پیچ نکنید و آن را در در یک کارتن قرار دهید .

سعی کنید لوازم شکستنی را در کارتن های کوچک تر قرار دهید تا فشار کمتری به آن ها وارد شود . بین لیوان ها، ظروف شکستنی و چینی و یا سایر لوازم حساس شکستنی بهتر است با استفاده از مقوا و یا تکه های پارچه و یا پلاستیک حباب دار از هم جدا شوند .

بسته بندی لوازم آشپزخانه در باربری آفریقا

شرکت بسته بندی لوازم منزل افریقا با سابقه ای طولانی و با بهترین پرسنل آموزش دیده می تواند همه وسایل شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی بکند . برای سفارش باربری و حمل بار کافی است که با شماره های باربری افریقا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید .

اگر می خواهید که لوازم شما بدون دردسر و بدون شکستگی حمل شود می توانید کار بسته بندی لوازم خود را به شرکت باربری آفریقا در تهران بسپارید و این شرکت با استفاده از جدیدترین ابزار وسایل شما را بسته بندی می کند و به محل مورد نظر منتقل می کند .

 

تبلیغ : از شعبه باربری شیخ بهایی دیدن فرمایید . !!!

خلاصه
نوع سرویس
بسته بندی لوازم آشپزخانه
Provider Name
بسته بندی لوازم آشپزخانه,
تهران, Telephone No.02122885146
توضیحات
برای بسته بندی لوازم آشپزخانه می توانید به فیلم زیر نگاه کنید و نحوه بسته بندی تک تک لوازم را یاد بگیرید . در کنار این فیلم آموزش نحوه بسته بندی وسایل اشپزخانه شما می توانید در
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :