باربری لویزان در شرق تهران - شماره تماس : 88053683-021

باربری لویزان واقع در محله لویزان آماده خدمت رسانی به این محله و منطقه ۴ تهران با پرسنل کار دان و مجرب برای حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل لوازم و وسایل اداری و شخصی و… در کم ترین زمان ممکن می باشد . برای اطلاع از قیمت های باربری لویزان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید .

برای تماس با باربری لویزان با شماره های زیر تماس بگیرید :

شماره تماس باربری لویزان :    ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱   |   ۸۸۰۵۳۶۸۳-۰۲۱

باربری لویزان در زمینه حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، بسته بندی لوازم و جا به جایی آن ها متخصص است و با استفده از کارکنان کاردان و مجرب به همراه ماشین های حمل و نقل متنوع می تواند هر نوع باری را جا به جا کند .

اتوبار لویزان تمام وسایل شما را بیمه می کند و شما دیگر نباید نگران شکستن وسایل منزل یا رنگ پریدگی آن باشید چون اولاً ما آن ها را بیمه می کنیم دوماً کار کنان خوش ذوق ما آن ها را طوری بسته بندی می کنند که در حین جابه جایی و در زمان چیدمان مشکلی برای هیچ کدام از وسایل پیش نیاید .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس مدیر باربری لویزان :   ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶ 

باربری لویزان زیر نظر شرکت حمل و نقل اتوبار آفریقا فعالیت می کند و یکی از چندین زیر مجموع این شرکت در استان تهران می باشد ، تمام تلاش باربری افریقا این است که در سریع ترین زمان به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی بکند .

باربری در محدوده لویزان آماده خدمت رسانی به شهروندان منطقه ۴ و محله لویزان می باشد ، باربری لویزان با دارا بودن انواع ماشین های حمل و نقل اعم از : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار و … آماده جا به جایی وسایل شماست .

قیمت باربری لویزان :

قیمت باربری لویزان براساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و همه نرخ های باربری بر این اساس تعیین می شوند و همه تلاش ما این است که رضایت کامل شما را جلب کنیم .

خدمات باربری لویزان :

  1. بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل به صورت کاملاً حرفه ای
  2. حضور در محل در کم ترین زمان ممکن
  3. سرویس دهی ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل
  4. ارائه کننده بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بین باربری های تهران
  5. دارای کارگران کار بلد و خوش اخلاق

شرکت حمل و نقل و اتوبار آفریقا تمام نقاط تهران را پوشش می دهد :

شیخ بهایی – باربری سبلان – ملاصدرا – باربری نارمک – باربری امیرآباد – باربری عباس آباد – جهان آرا – شیراز – باربری چمران – گاندی – وزراء – آرژانتین – بیهقی – سهروردی – بهشتی – مطهری – کریم خان – شهرک غرب – گیشا – یادگار – چمران – جلفا – خواجه عبدالله  – باربری ولیعصر – باربری پاسداران و ….

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :