اتوبار ولیعصر - شماره تماس باربری ولیعصر : 22862584-021

اتوبار ولیعصر واقع در خیابان ولیعصر آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی که در خیابان ولی عصر زندگی می کنند و هم چنین عزیزانی که در محدوده زندگی می کنند ، اتوبار ولیعصر و باربری ولیعصر با دارا بودن بیش ترین ماشین های حمل و نقل و هم چنین کارگران حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما می باشند ، برای تماس با ما و استفاده از مشاوره رایگان از شماره های زیر استفاده کنید .

شماره تماس اتوبار ولیعصر :

۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲  |  ۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶

اتوبار ولیعصر زیر نظر شرکت حمل و نقل و اتوبار آفریقا فعالیت می کند و یکی از چندین شعبه این شرکت در تهران می باشد که با این همه شعبه سعی دارد در کم ترین زمان در محل مورد نظر حاضر شود و به شما خدمت رسانی کند . اتوبار ولیعصر دارای انواع وسایل نقلیه اعم از : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار  است و با کارگران حرفه ای و خوش اخلاق از مرحله بسته بندی تا چیدمان در محل همراه شما خواهند بود .

شعبه باربری بیهقی

شماره تماس مدیریت اتوبار ولیعصر  :

۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

یکی از خدمات مهم و جدیدی که باربری ولیعصر ارائه می کند بسته بندی وسایل شما می باشد ، همکاران ما با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا در امر بسته بندی وسایل شما را بسته بندی می کنند و شما دیگر نباید نگران شکستگی و یا رنگ پریدگی وسایل خود باشید .

نحوه کار باربری ولیعصر به این صورت است که پس از تماس شما با همکارن ما ماشن متناسب با بار شما انتخاب می شود و در کم ترین زمان در محل حاضر می شوند و وسایل شمار را بسته بندی می کنند و بعد از انتقال آن ها به ماشین ، وسایل شما را تا مقصد برده و در محل مقصد متناسب با سلیقه شما ان ها را می چینند .

تعرفه اتوبار ولیعصر :

اتوبار ولیعصر یک باربر منصف است و تمام سعی خود را می کند تا رضایت تک تک مشتریان خود را به دست آورد و تعرفه باربری این شرکت بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد ، برای اطلاع از نرخ کرایه ها می توانید با همکاران ما تماس بگیرید .

خدمات اتوبار ولیعصر :

اتوبار ولیعصر با دارا بودن کارگران مجرب و کار بلد و هم چنین دارای انواع وسایل نقلیه مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار می تواند خدمات زیر را ارائه کند :

 • سرویس دهی به صورت ۲۴ ساعته و در طول تمام هفته حتی در ایام تعطیل سال
 • حضور در محل در کم ترین زمان چون دارای بیش ترین تعداد شعبه باربری در تهران را داریم
 • بسته بندی ویژه تمام وسایل به صورت حرفه ای
 • حمل و نقل تجهیزات صنعتی کارخانه ای ، وسایل اداری ، اثاثیه منزل ، کالاهای مخابراتی و ….
 • بیمه کردن تمام وسایل در صورت نیاز
 • باربری شبانه روزی و ۲۴ ساعته در تهران
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 • بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی
 • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )

باربری و اتوبار ولیعصر یکی از قدیمی ترین باربری های تهران می باشد که با دارا بودن تعدای زیادی ماشین های مجهز به ابزار های روز دنیا به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته به شما خدمت رسانی می کنند و برای سفارش باربری ولیعصر و بسته بندی لوازم کافیت با شماره های اتوبار و باربری ولیعصر تماس بگیرید .

بسته بندی لوازم در اتوبار ولیعصر در تهران :

یکی از خدمات ویژه باربری و اتوبار ولیعصر بسته بندی لوازم در خانه مشتری می باشد که با استفاده از جدیدترین ابزار روز و به وسیله کارگران مجربو وظیفه شناس آن را انجام می دهیم که در ادامه می تواند تصاویری از این کارها را مشاهده فرمایید .

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

خلاصه
رای بازدید کنندگان
۵ based on 9 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری ولیعصر,
تهران - خیابان ولیصر, Telephone No.02122862584
منطقه
باربری منطقه ولیعصر
توضیحات
اتوبار ولیعصر واقع در خیابان ولیعصر آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی که در خیابان ولی عصر و همچنین عزیزانی که در محدوده زندگی می کنند باربری ولیعصر تهران
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :