باربری قیطریه در شمال تهران متخصص حمل بار - شماره تلفن : 22885146-021

باربری قیطریه ( یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری افریقا ) در شمال تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد و خدمات ما در باربری قیطریه به شرح زیر است : باربری و حمل اثاثیه منزل ، بسته بندی وسایل در خانه مشتری ، حمل بار و وسایل اداری و شرکتی ، حمل جهیزیه عروس به صورت VIP ، حمل بار های بزرگ و کوچک به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان ارائه خدمت می کند و اگر نیاز به باربری و بسته بندی وسایل دارید با شماره های باربری و اتوبار قیطریه تماس بگیرید .

**   از بابت کرایه خیالتان راحت باشد   **

اگر می خواهید باربری و یا بسته بندی وسایل خود را به یک شرکت باربری سفارش بدهید با شماره های باربری قیطریه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و باربری قیطریه با بیش از ۲۰ سال سابقه کار در حوزه باربری آماده خدمت رسانی به شما به صورت شبانه روزی می باشد .

شماره تماس باربری قیطریه تهران :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  |  ۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴  |  ۰۲۱-۲۲۸۶۲۵۸۴

 

باربری قیطریه

باربری قیطریه یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا بار می باشد و باربری آفریقا یکی از قدیمی ترین باربری های تهران می باشد تقریباً همه مناطق تهران را پوشش می دهد و در هر جایی که نیاز به باربری داشتید با شماره های باربری افریقا تماس بگیرید و سفارش باربری و بسته بندی خود را بدهید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و آماده خدمت رسانی به شما خواهند بود .

باربری و اتوبار قیطریه با سابقه ای طولانی در زمینه باربری و بسته بندی لوازم منزل بهترین خدمات را به هشمهریان تهرانی ارائه می کند و برای سفارش باربری و بسته بندی لوازم منزل کافی است که با شماره های باربری قیطریه تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری جردن

باربری قیطریه در منطقه قیطریه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد . باربری قیطریه در محله های اطراف قیطریه به شما خدمت رسانی می کند و همه خیابان های تهران را به خوبی می شناسد و در سریع ترین زمان و به صورت شبانه روزی به شما خدمت رسانی می کند .

بسته بندی وسایل در باربری قیطریه :

بسته بندی وسایل منزل و لباس های شما با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا انجام می شود و همه این کار ها به دست افراد متخصص و کاردان انجام می شود و بسته بندی لوازم در منزل یکی از خدمات باربری قیطریه می باشد و خدمات بسته بندی وسایل در قیطریه به شرح زیر است :

 1. بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در سریع ترین زمان
 2. بسته بندی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا
 3. بسته بندی وسایل با کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، فوم ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 4. بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 5. بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید

خدمات باربری قیطریه در تهران :

 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در منطقه قیطریه

خدمات باربری قیطریه را در لیست بالا مشاهده می کنید و انواع خدمات ما را مشاهده می کنید و همه این خدمات به صورت شبانه روزی ارائه می شود و تنها با یک تماس به شما خدمت رسانی می کنیم .

در ادامه هم نمونه کارهای باربری واتوبار آفریقا را مشاهده می کنید که در شعبه باربری شیخ بهایی گرفته شده است و کار بسته بندی را با استفاده بهترین ابزار انجام می دهیم و از ۰ تا ۱۰۰ اسباب کشی و حمل بار خود را به ما بسپارید :

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

شعبه باربری شهری

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری قیطریه,
تهران - قیطریه, Telephone No.02122885146
منطقه
تهران - قیطریه
توضیحات
باربری قیطریه در شمال تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد و خدمات ما در باربری قیطریه به شرح زیر است : باربری و حمل اثاثیه منزل
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :