باربری قلهک در شمال تهران - شماره تماس : 22885146-021 | اتوبار قلهک

باربری قلهک ( یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا ) در شمال تهران آماده خدمت رسانی به همه عزیزانی است که در محدوده قلهک زندگی می کنند و می خواهند اثاثیه منزل ، وسایل اداری ، شخصی و … را جا به جا نمایند . اتوبار قلهک در کم ترین زمان با بهترین پرسنل وسایل شما را بسته بندی می کند و سپس آن ها را جا به جا می کند و در محل مقصد آن ها را با سلیقه شما می چیند .

برای تماس با باربری قلهک با شماره های زیر تماس بگیرید :

شماره تماس باربری قلهک در تهران  :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  |  ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴

باربری قلهک از مرحله بسته بندی اثاثیه منزل و یا وسایل اداری و شخصی  و  … همراه شماست تا وقتی وسایل را با سلیقه شما در محل مورد نظر بچیند . همکاران ما در باربری قلهک متخصص بسته بندی وسایل شما هستند با بهترین و به روز ترین ابزار بسته بندی روز دنیا و با ارئه این خدمت از اتوبار قلهک دیگر از شکستن وسایل و رنگ پردگی آن ها ن ترسید چون با این کار از رنگ پریدگی و شکستن وسایل شما جلوگیری می کنیم .

باربری قلهک در محله قلهک دارای بهترین پرسنل کاری و بیش ترن تعداد ماشین های حمل بار اعم از : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار می باشد که می تواند هر باری را در سریع ترین زمان جا به جا نماید .

باربری قلهک یکی از شعبات شرکت حمل و نقل باربری آفریقا می باشد که به صورت شبانه روزی در منطقه قلهک تهران فعالیت می کند . باربری آفریقا تقریباً همه مناطق تهران را پوشش می دهد . پس هر زمان که نیاز به بسته بندی لوازم و باربری داشتید کافیست با شماره های اتوبار آفریقا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری لویزان

شماره تماس مدیر باربری قلهک :   ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

باربری قلهک زیر نظر شرکت بزرگ حمل و نقل باربری افریقا در تهران فعالیت می کند ، باربری افریقا برای این که به همشهریان خود در سریع ترین زمان خدمت رسانی کند در هر منطقه یک شعبه دایر کرده و دارای مناطق باربری زیادی است و باربری قلهک نیز یکی از شعبات آن می باشد .

قیمت اتوبار قلهک :

قیمت باربری قلهک براساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و همه نرخ های باربری بر این اساس تعیین می شوند و همه تلاش ما این است که رضایت کامل شما را جلب کنیم .

خدمات اتوبار قلهک :

  1. بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل به صورت کاملاً حرفه ای و به روز
  2. حضور در محل در کم ترین زمان ممکن
  3. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
  4. بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
  5. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
  6. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
  7. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
  8. سرویس دهی ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل
  9. ارائه کننده بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بین باربری های تهران
  10. دارای کارگران کار بلد و خوش اخلاق

شعبه باربری فلسطین

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری قلهک,
تهران - خیابان قلهک, Telephone No.02122885146
منطقه
باربری منطقه قلهک
توضیحات
باربری قلهک ( یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا ) در شمال تهران آماده خدمت رسانی به همه عزیزانی است که در محدوده قلهک زندگی می کنند و می خواهند اثاثیه منزل ، وسایل اداری ، شخصی و ... را جا به جا نمایند . اتوبار
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :