باربری پونک بهترین و منصف ترین باربری تلفن: 88060002 | اتوبار پونک

یکی از مناطقی که تحت پوشش شرکت باربری آفریقا بار می باشد باربری پونک می باشد که این شرکت به صورت شبانه روزی با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و به وسیله کارگران خوش اخلاق و وظیفه شناس در آن فعالیت می کند . برای سفارش باربری و اتوبار پونک کافی است که با شماره های باربری و حمل بار پونک تماس بگیرید .وبار

شماره باربری پونک تهران : برای تماس کافی است که شماره های زیر را لمس کنید

۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲
۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴

باربری پونک

اتوبار و باربری پونک در تهران یکی از مناطقی است شرکت باربری آفریقا بار آن را پوشش می دهد و این باربری پونک با استفاده از بهترین لوازم به دست بهترین پرسنل اقدام به ارائه خدمت در منطقه و محله پونک می کند و خدمات مختلفی از قبیل : حمل بار تهران ، بسته بندی لوازم در خانه مشتری ، اسباب کشی ، چیدمان در محل مقصد و … کلاً از ۰ تا ۱۰۰ باربری و حمل بار را انجام می دهیم .

با توجه به سابقه طولانی که در این حوزه باربری و اتوبار داریم زیر نظر اتحادیه کار می کنیم و یکی از مطمئن ترین باربری های تهران هستیم که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنیم و برای سفارش باربری واتوبار کافی است که با شماره های باربری ونک که در ادامه مشاهده می کنید تماس بگیرید و سفارش خود را بدهید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند و به شما خدمت رسانی بکنند . یا می توانید به صورت رایگان از مشاوره باربری پونک استفاده کنید .

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

 نمونه کارهای باربری پونک تهران :

در این قسمت نمونه کارهای باربری پونک را مشاهده می کنید که در حین بسته بندی لوازم منزل گرفته شده است و این اتوبار پونک از وانت بار تا کامیون را در مجموعه خود دارد و می تواند هر نوع باری را جا به جا نماید :

بسته بندی لوازم در خانه

بسته بندی لوازم در خانه

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

شعبه باربری آرژانتین

بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد  ،  استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی و ابزار جدید دیگری که کمک می کنند یک بسته بندی عالی را برای شما انجام دهیم .

خدمات باربری پونک در تهران :

تمام این خدمات باربری پونک به شرح زیر است و همه این خدمات به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته می باشد و در ارائه همه خدمات از بهترین ابزار و بهترین افراد استفاده می کنیم تا رضایت شما را جلب بکنبم  :

  • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
  • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
  • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
  • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
  • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  • کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
  • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
  • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری
  • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در منطقه پونک

**   از بابت کرایه خیالتان راحت باشد   **

تعرفه باربری پونک :

همه سعی و تلاش همکاران ما در این وضعیت اقتصادی ارائه بهترین و منصف ترین قیمت است همان قیمتی که اتحادیه تصویب کرده است و از لحاظ قیمت یکی از منصف ترین باربری ها می باشیم که سعی داریم تا رضایت تک تک مشتریانمان را به دست آوریم و معتقد هستیم که بهترین راه موفقیت احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل خود رادر بالاترین سطح ممکن ارائه نماید تا شما خستگی ناشی از یک اسباب کشی را فراموش کنید .

تبلیغ : از شعبه باربری چمران دیدن فرمایید .

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری پونک,
تهران - محله پونک, Telephone No.02188060002
منطقه
باربری محله پونک
توضیحات
اربری پونک به صورت شبانه روزی با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و به وسیله کارگران خوش اخلاق و وظیفه شناس در آن فعالیت می کند . برای سفارش باربری و
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :