باربری وزرا در مرکز تهران ارائه کننده خدمات باربری در خیابان وزراء

باربری وزرا ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری آفریقا ) یکی از بهترین باربری هایی است که در خیابان وزراء تهران خدمات باربری اراده می کند و خدمات باربری وزرا به این صورت می باشد : بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار و اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان ، حمل جهیزیه عروس ، حمل بار های بزرگ و کوچک با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و توسط افراد کاردان و وظیفه شناس انجام می گیرد .

باربری ورزا به صورت شبانه روزی می باشد .

باربری وزرا دارای انواع وسایل نقلیه است مانند : کامیون ، کامیونت ، نیسان ، وانت  می باشد و علاوه بر این کامیون های مجهزبه به جدیدترین ابزار روز دنیا دارای نیسان های مسقف و روز باز نیز هست و به همراه این ماشین های مجهز کارگران ما آشنایی کامل با تجهیزات روز دنیا را دارند و در کار خود بهترین هستند .

برای سفارش باربری کافیست با شماره های باربری وزرا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد .

شماره تلفن باربری وزرا تهران :

۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴  |  ۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳  |  ۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶

باربری وزرا یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا می باشد که در محدوده خیابان وزراء به شما همشهریان تهرانی خدمت رسانی می کند و به محله ها و خیابان های اطراف نیز هم خدمت رسانی می کند .

شرکت باربری افریقا تمام نقاط تهران را پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که نیاز به باربری و حمل بار داشتید با شماره ای باربری و اتوبار آفریقا تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

باربری شبانه روزی با باربری وزرا :

باربری وزرا یکی از باربری های با سابقه تهران می باشد که بیش از ۲۰ سال است که در زمینه باربری و حمل بار فعالیت می کند و همه خدمات ما در اتوبار وزرا به صورت شبانه روزی است . باربری وزرا دارای بیمه های خسارات ، ضرب و خورد شدگی و … می باشد که با کم ترین هزینه برای بیمه کردن خسارات احتمالی در هنگام حمل بار به مشتریان داده می شود .

همان طور که گفتم باربری وزرا به صورت شبانه روزی است و در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به باربری داشتید به با شماره های اتوبار وزرا تماس بگیرید ( حتی در روزهای تعطیل )

بسته بندی لوازم خانه در منزل مشتری :

یکی از خدمات باربری وزرا بسته بندی لوازم در خانه مشتری می باشد که با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا این کار را انجام می دهیم و دیگر نگران شکستن وسایل خود نباشید و خدمات بسته بندی باربری وزراء به این شرح است :

 • بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید
 • بسته بندی در خانه مشتری به روش اروپایی و جدید
 • بسته بندی وسایل با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • حمل بار و اثاثیه منزل
 • بسته بندی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا

خدمات باربری وزرا در تهران :

 1. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 2. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 3. حمل بار درتهران
 4. دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
 5. بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 6. حضور در محل در کم ترین زمان توسط در باربری افریقا
 7. حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در اتوبار افریقا
 8. متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :