حمل بار مطهری در خیابان شهید مرتضی مطهری تهران | باربری مطهری

حمل بار مطهری ( یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا بار ) در خیابان شهید مرتضی مطهری می باشد که بهترین خدمات باربری و اتوبار را به شما عزیزان تهرانی ارائه می کند . باربری مطهری یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین باربری ها می باشد که به صورت باربری شبانه روزی در این منطقه مطهری فعالیت می کند .

خدمات باربری و حمل بار مطهری تهران

باربری مطهری خدمات متنوعی را در حوزه باربری و اتوبار ارائه می کند یکی در ادامه ان ها را می بینید و همه این خدمات حمل بار مطهری به صورت شبانه روزی و با استفاده از بهترین افراد و بهترین تجهیزات به شما ارائه می شود و به هر کدام از این خدمات که نیاز داشتید کافی است که با شماره های باربری مطهری تماس بگیرید تا همکاران ما در حمل بار مطهری سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی بکنند .

 1. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 2. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 3. بسته بندی تخصصی و دقیق با جدید ترین ابزار روز دنیا
 4. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 5. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 6. استفاده از پرسنل کاری و خوش اخلاق
 7. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 8. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 9. کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 10. استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز
 11. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )

کرایه حمل بار مطهری تهران

تمام سعی و تلاش ما در مجموعه باربری مطهری و حمل بار مطهری کسب رضایت تک تک مشتریانمان است و با توجه به این که همه کرایه ها و تعرفه های حمل بار مطهری بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود ما سعی می کنیم کمترین کرایه را از شما دریافت کنیم تا در این اوضاع اقتصادی فشار زیادی به شما وارد نشود . پس از لحاط کرایه و تعرفه حمل بار مطهری نگران نباشید چون ما در کنار شما هستیم .

شماره تماس باربری مطهری تهران

با استفاده از شماره های زیر می توانید با شماره های حمل بار مطهری تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید یا می توانید از امکان مشاوره رایگان حمل بار مطهری استفاده کنید و سوالات خود را از مشاوران ما در حمل بار مطهری بپرسید و اطلاعات خود را در زمینه بسته بندی لوازم و حمل بار بالا ببرید . باربری ارزان در مطهری همین حمل بار مطهری می باشد که می توانید از شماره های زیر با باربری مطهری تماس بگیرید .

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

منطقه باربری جلفا

خیابان شهید مرتضی مطهری

این خیابان یکی از خیابان های مرکزی شهر تهران می باشد که نام قدیمی ان خیابان تخت طاووس نام داشته است و نام ان را به سبب و افتخار مرتضی مطهری ، روحانی و پژوهشگر ایرانی نام نهاده اند . این خیابان که جهتی شرقی – غربی دارد از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به بزرگراه شهید صیاد شیرازی منتهی می‌شود. خیابان مطهری به سمت شرق یک‌طرفه است .  حمل بار مطهری نیز در این خیابان حضور دارد .

تبلیغ : از شعبه باربری یوسف آباد دیدن فرمایید .

… شعبه باربری شریعتی

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
حمل بار مطهری,
تهران - خیابان مطهری, Telephone No.02122885146
منطقه
تهران
توضیحات
حمل بار مطهری در خیابان شهید مرتضی مطهری می باشد که بهترین خدمات باربری و اتوبار را به شما عزیزان تهرانی ارائه می کند . باربری مطهری یکی از قدیمی تری
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :