برای سفارش باربری و حمل بار اولین نکته مطمئن بودن آن شرکت هست ، باربری جمهوری ( یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری آفریقا بار ) در خیابان جمهوری تهران یکی از شرکت هایی است زیر نظر اتحادیه کار می کند و با سابقه ای بیش از ۲۰ سال بهترین خدمات را ارئه میکند .

شرکت باربری و حمل بار جمهوری خدمات مختلفی را به شما همشهریان عزیز ارائه می کند مانند : حمل بار ، بسته بند لوازم منزل ، حمل مبلمان ، اسباب کشی و … به صورت باربری شبانه روزی و در سریع ترین زمان . شماره باربری جمهوری در تهران : برای تماس کافیست که شماره ها را لمس کنید .

۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲
۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴

باربری جمهوری تهران

باربری و حمل بار جمهوری در میدان جمهوری یکی از مناطقی است که تحت پوشش شرکت باربری آفریقا بار قرار دارد و باربری خیابان جمهوری با استفاده از بهترین ابزار روز دنیا و با استفاده ماشین های مجهز بهترین خدمات را به شما ارائه می کند و در مقابل یکی از منصف ترین باربری ها نیز محسوب می شود که سعی دارد بهترین قیمت باربری را به شما ارائه بکند تا رضایت تک تک مشتریان را به دست آورد .

باربری میدان جمهوری تقریباً همه نوع خدمتی را که مربوط به حوزه باربری و اتوبار باشد را ارائه می دهد و برای سفارش باربری کافی است که با شماره های باربری جمهوری بار تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و به شما خدمت رسانی می کنند و همین طور می توانید از مشاوره رایگان ما هم استفاده بکنید و سوالات خود را از مشاوران ما بپرسید .

خدمات باربری جمهوری تهران

در لیست زیر شما همه خدمات باربری و اتوبار جمهوری را مشاهده می کنید که به هرکدام از این خدمات نیاز داشته باشید کافیست که با شماره های ما تماس بگیرید :

 1. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 2. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 3. بسته بندی تخصصی و دقیق با جدید ترین ابزار روز دنیا
 4. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 5. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 6. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 7. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 8. کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 9. استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی
 10. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 11. استفاده از پرسنل کاری و خوش اخلاق
 12. حمل انواع بار های کوچک و بزرگ به جای جای ایران

بسته بندی لوازم در جمهوری بار

یکی از خدمات ویژه باربری جمهوری بار بسته بندی لوازم منزل می باشد ، ما در مجموعه خودمان از بهترین ابزار بسته بندی و از افراد مجرب استفاده می کنیم و در ادامه عکس هایی که می بینید در حین بسته بندی لوازم منزل گرفته شده است و همه وسایل را در خانه بسته بندی می کنیم و ان را به ماشین های شرکت باربری انتقال می دهیم و سپس تا محل مقصد آن را حمل می کنیم :

بسته بندی لوازم در خانه

بسته بندی لوازم در خانه

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

شماره تلفن های باربری خیابان جمهوری

برای تماس بار شرکت باربری جمهور و اتوبار جمهوری  کافیست که با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید  :

شماره تلفن باربری تهران : ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱

شماره تماس مدیریت باربری : ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

آشنایی با خیابان جمهوری اسلامی

خیابان جمهوری اسلامی که در تهران قرار دارد که قبلاً با نام های خیابان شاه ، خیابان شاه آباد بوده است که از میدان جمهوری آغاز شده است و تا میدان بهارستان ادامه پیدا می کند ، در این خیابان ، خیابان های اصلی و فرعی زیادی وجود دارد و بعضی از این خیابان ها تغییر نام داده است و برخی دیگر مثل خیابان لاله زار ، صفی علی شاه ، ملت و … تغییر نام نداده است .

میدان جمهوری اسلامی از طریق خطوط اتوبوس رانی به شمال و غرب وصل می شود و در دور تا دور این خیابان صنف های گوناگونی وجود دارد که کسانی که در این منطقه جمهوری زندگی می کنند این صنف ها را هر روز می بینند .

ماشین های حمل بار جمهوری :

باربری و اتوبار جمهوری دارای بیش ترین تعداد ماشین های حمل بار می باشد و هر نوع ماشینی را در مجموعه خود دارد و از وانت بار جمهوری ، نیسان بار جمهوری گرفته تا کامیون و کامیونت های مجهز به تجهیزات روز دنیا می باشند و هر زمان که نیاز به ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل داشتید کافی است که با شماره های باربری جمهوری اسلامی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی بکنیم .  ماشین هایی که در باربری نزدیک جمهوری قرار دارند دارای بهترین راننده ها هستند و همه خیابان های تهران را به خوبی می شناسند و از جایی اسباب شما را جا به جا می کنند ترافیک کمتری داشته باشد و شلوغ نباشد و هم چنین این راننده ها از مدرن ترین ماشین ها استفاده می کنند .

ماشین های باربری جمهوری تهران

ماشین های باربری جمهوری تهران

شماره مدیر باربری جمهوری

با استفاده شماره تلفن : ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶ می توانید مستقیماً با مدیر باربری تماس بگیرید و پیشنهادات و انتقادات خود را مستقیماً با ایشان در میان بگذارید و هم چنین می توانید سفارش باربری و بسته بندی خود را نیز ثبت بکنید .

نکات ضروری اسباب کشی که باید در رعایت بکنید

در هنگام اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در خیاابن جمهوری باید به نکاتی توجه کنید که در ادامه با آن ها اشاره می کنیم و اگر به این نکات توجه کنید می توانید یک باربری و اسباب کشی خوبی داشته باشید :

اول از هر کاری یک لیستی را تهیه کنید که باید انجام دهید و یک لیست کامل از وسایل خود را تهیه کنید سپس لوازم مورد نیاز برای بسته بندی لوازم را تهیه کنید ( یکی از خدمات ویژه باربری جمهوری بسته بندی لوازم منزل می باشد اگر نیاز به بسته بندی داشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید  )  کار اسباب کشی را با لوازم غیر ضروری آغاز کنید و حتما بر روی وسایل خود برچسب بزنید و اشیاء قیمتی خود را چند روز قبل از باربری به محل مقصد انتقال دهید .  برای بسته بندی لوازم بزرگ کثل مبلمان ، بوفه ، کمد از نایلون های حباب دار استفاده کنید و نکته مهم تر این هست که از تمیز بودن خانه مقصد مطمئن شوید و بعد اسباب کشی را آغاز کنید .

نرخ کرایه حمل بار و حمل اثاثیه منزل :

همه نرخ ها و هزینه های حمل و نقل درون شهری و برون شهری  و بسته بندی با بهترین و بر طبق نرخ اتحادیه باربری کشور تعیین شده است برای اطلاع بیش تر به سایت  portal.upto.ir بروید و یا مستقیماً با شماره های موجود در سایت اتحادیه تماس بگیرید و یا به بخش تعرفه از منو سایت مراجعه کنید . در ضمن در صورت خسارت احتمالی به بار یا اسباب اثاثیه منزل شما شرکت ما هزینه تمام خسارت وارد شده را تماما پرداخت می کند از بابت صحیح و سالم رسیدن و نشکستن بارتان راحت باشد !! به باربری جمهوری اعتماد کنید هدف ما رضایت شما از کار ماست .

حمل بار و حمل اثایه منزل

یکی در دیگر از خدمات باربری و اتوبار جمهوری حمل بار و حمل اثایه منزل می باشد که این بار می تواند باربری شهری باشد یا برون شهری چون ما امادگی این را داریم تا حمل بار از تهران به شهرستان را نیز انجام دهیم و اگر میخواهید باربری را ازتهران به هر قسمت از ایران ببرید شرکت ما این امادگی را دارد که این کار را انجام دهد .

تبلبغ : از شعبه باربری یوسف اباد دیدن فرمایید !!!

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری جمهوری,
تهران - میدان جمهوری - خیابان جمهوری اسلامی, Telephone No.02188060002
منطقه
باربری محدوده جمهوری
توضیحات
برای سفارش باربری و حمل بار اولین نکته مطمئن بودن آن شرکت هست ، باربری جمهوری در خیابان جمهوری تهران یکی از شرکت هایی است زیر نظر اتحادیه کار می کند و با سابقه ای بیش از 20 سال بهترین خدمات را ارئه میکند .
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :