باربری امیرآباد در مرکز تهران شماره تماس : 88060002-021

باربری امیرآباد واقع در خیابان امیر اباد و منطقه ۶ آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد ، اتوبار امیرآباد با سابقه طولانی و کارگران مجرب و کاردان آماده جا به جایی اثاثیه منزل ، وسایل اداری  ، بار های صنعتی و … در سریع ترین زمان ممکن می باشد .

شماره تماس باربری امیرآباد :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  |  ۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

باربری امیرآباد زیر نظر اتوبار آفریقا فعالیت می کند و باربری امیرآباد یکی از چندین شعبات این شرکت حمل و نقل می باشد و باربری امیرآباد را برای خدمات دهی سریع به همشهریان تاسیس کرده ایم .

همه تلاش ما در اتوبار امیر آباد این است که در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی کنیم و برای رسیدن به این امر انواع ماشین های حمل و نقل مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار را به خدمت گرفته ایم و در سریع ترین زمان این ماشین ها را به محل مورد نظر ارسال می کنیم و به همراه این وسایل نقلیه کارگران مجرب و خوش اخلاقی داریم که آماده جا به جای وسایل شما هستند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری جردن 

شماره تماس مدیر اتوبار امیرآباد : ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

نحوه کار ما در اتوبار امیرآباد به این صورت است که شما با شماره های موجود در سایت باربری تماس می گیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده می کنید و همکاران ما متناسب با نیاز شما در سریع ترین زمان ممکن ماشین مورد نظر به محل مورد نظر شما ارسال می کنند .

یکی از مهم ترین خدماتی که باربری امیرآباد ارائه می کند بسته بندی ویژه وسایل شماست . همکاران ما بسته بندی اثاثیه منزل را با جدیدترین تجهیزات روز دنیا در امر بسته بندی وسایل شما را بسته بندی می کنند و شما دیگر نباید نگران شکستگی و یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید .

تعرفه باربری امیرآباد :

تعرفه اتوبار امیرآباد بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و همه تلاش ما در اتوبار امیر اباد این است که همه رضایت مشتریان را جلب کنیم ، برای اطلاع از نرخ های باربری می توانید با شماره های ما تماس بگیرید .

خدمات باربری امیرآباد :

اتوبار امیرآباد با دارا بودن کارگران مجرب و کار بلد و هم چنین دارای انواع وسایل نقلیه مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار می تواند خدمات زیر را ارائه کند :

 • سرویس دهی به صورت ۲۴ ساعته و در طول تمام هفته حتی در ایام تعطیل سال
 • حضور در محل در کم ترین زمان چون دارای بیش ترین تعداد شعبه باربری در تهران را داریم
 • بسته بندی ویژه تمام وسایل به صورت حرفه ای
 • حمل و نقل تجهیزات صنعتی کارخانه ای ، وسایل اداری ، اثاثیه منزل ، کالاهای مخابراتی و ….
 • بیمه کردن تمام وسایل در صورت نیاز

ماشین های باربری امیرآباد تهران :

اتوبار و باربری امیر آباد دارای ماشین های حمل بار زیادی است ، همه این ماشین ها مجهز به جدیدترین ابزار روز دنیا می باشند تا بهترین خدمات را به شما ارئه بکنیم از وانت بار گرفته تا کامیون بزرگ باربری و اسباب کشی در تهران .

ماشین های اتوبار و باربری امیرآباد شامل : خاور ، نیسان  ، کامیون ، کامیونت ،وانت بار می باشد که با توجه به این که راننده های ما تمام کوچه ها و خیابان های تهران را به خوبی می شناسند در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی بکنند .

بسته بندی لوازم منزل در حمل اثاثیه امیرآباد:

یکی از خدمات ویژه ما در اتوبار امیرآباد بسته بندی لوازم منزل و اداری در منزل یا در محل کار می باشد و با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا این کار را انجام می دهیم و لیست خدمات ما در خوزه بسته بندی به این شرح است :

 • بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
 • بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 • استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی
 • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 • کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربر امیرآباد,
تهران - خیابان امیرآباد, Telephone No.02188060002
منطقه
باربری خیابان امیرآباد
توضیحات
باربری امیرآباد واقع در خیابان امیر اباد و منطقه 6 آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد ، اتوبار امیرآباد با سابقه طولانی و کارگران مجرب و کاردان آماده جا به جایی اثاثیه منزل ، وسایل اداری  ، بار های صنعتی و ... در سریع ترین زمان ممکن می باشد .
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :