باربری امیرآباد در مرکز تهران شماره تماس : 88060002-021

باربری امیرآباد واقع در خیابان امیر اباد و منطقه ۶ آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد ، اتوبار امیرآباد با سابقه طولانی و کارگران مجرب و کاردان آماده جا به جایی اثاثیه منزل ، وسایل اداری  ، بار های صنعتی و … در سریع ترین زمان ممکن می باشد .

شماره تماس باربری امیرآباد :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  |  ۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

باربری امیرآباد زیر نظر اتوبار آفریقا فعالیت می کند و باربری امیرآباد یکی از چندین شعبات این شرکت حمل و نقل می باشد و باربری امیرآباد را برای خدمات دهی سریع به همشهریان تاسیس کرده ایم .

همه تلاش ما در اتوبار امیر آباد این است که در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی کنیم و برای رسیدن به این امر انواع ماشین های حمل و نقل مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار را به خدمت گرفته ایم و در سریع ترین زمان این ماشین ها را به محل مورد نظر ارسال می کنیم و به همراه این وسایل نقلیه کارگران مجرب و خوش اخلاقی داریم که آماده جا به جای وسایل شما هستند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری جردن 

شماره تماس مدیر باربری امیرآباد : ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

نحوه کار ما در اتوبار امیرآباد به این صورت است که شما با شماره های موجود در سایت باربری تماس می گیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده می کنید و همکاران ما متناسب با نیاز شما در سریع ترین زمان ممکن ماشین مورد نظر به محل مورد نظر شما ارسال می کنند .

یکی از مهم ترین خدماتی که باربری امیرآباد ارائه می کند بسته بندی ویژه وسایل شماست . همکاران ما بسته بندی اثاثیه منزل را با جدیدترین تجهیزات روز دنیا در امر بسته بندی وسایل شما را بسته بندی می کنند و شما دیگر نباید نگران شکستگی و یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید .

تعرفه باربری امیرآباد :

تعرفه اتوبار امیرآباد بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و همه تلاش ما در اتوبار امیر اباد این است که همه رضایت مشتریان را جلب کنیم ، برای اطلاع از نرخ های باربری می توانید با شماره های ما تماس بگیرید .

خدمات باربری امیرآباد :

اتوبار امیرآباد با دارا بودن کارگران مجرب و کار بلد و هم چنین دارای انواع وسایل نقلیه مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار می تواند خدمات زیر را ارائه کند :

  • سرویس دهی به صورت ۲۴ ساعته و در طول تمام هفته حتی در ایام تعطیل سال
  • حضور در محل در کم ترین زمان چون دارای بیش ترین تعداد شعبه باربری در تهران را داریم
  • بسته بندی ویژه تمام وسایل به صورت حرفه ای
  • حمل و نقل تجهیزات صنعتی کارخانه ای ، وسایل اداری ، اثاثیه منزل ، کالاهای مخابراتی و ….
  • بیمه کردن تمام وسایل در صورت نیاز

ماشین های باربری امیرآباد تهران :

اتوبار و باربری امیر آباد دارای ماشین های حمل بار زیادی است ، همه این ماشین ها مجهز به جدیدترین ابزار روز دنیا می باشند تا بهترین خدمات را به شما ارئه بکنیم از وانت بار گرفته تا کامیون بزرگ باربری و اسباب کشی در تهران .

ماشین های اتوبار و باربری امیرآباد شامل : خاور ، نیسان  ، کامیون ، کامیونت ،وانت بار می باشد که با توجه به این که راننده های ما تمام کوچه ها و خیابان های تهران را به خوبی می شناسند در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی بکنند .

 

خلاصه
رای بازدید کنندگان
۵ based on 1 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربر امیرآباد,
تهران - خیابان امیرآباد, Telephone No.02188060002
منطقه
باربری خیابان امیرآباد
توضیحات
باربری امیرآباد واقع در خیابان امیر اباد و منطقه ۶ آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد ، اتوبار امیرآباد با سابقه طولانی و کارگران مجرب و کاردان آماده جا به جایی اثاثیه منزل ، وسایل اداری  ، بار های صنعتی و ... در سریع ترین زمان ممکن می باشد .
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :