نکات ضروری قبل از باربری و حمل بار که باید بدانید !!!

باربری آفریقا جز بهترین حمل بار در تمامی مناطق تهران هستند که با پرسنل مجرب در ۲۴ ساعت درخدمت شما عزیزان برای راهنمایی و مشاوره برای حمل بار هستند. و در نکات ضروری قبل از باربری اتوبار آفریقا برای شما چند نکته از بسته بندی دقیق را توضیح می دهد.

نکات ضروری قبل از باربری :

با استفاده از نکات و توصیه های زیر می توانید یک باربری و حمل بار مطمئن داشته باشید و با رعایت این نکات دیگر استرس باربری نداشته باشید .

به کارتن های بسته بندی اثاثیه خود برچسب بزنید :

مطمئنا در روز اسباب کشی و روزهای بعد از آن نیاز دارید که کارتن خاصی را پیدا کنید، چیزی از داخل آن کم یا زیاد نمایید. پیدا کردن یک جعبه و بسته در میان انبوهی از از جبعه ها و کارتن ها کار راحتی نیست. بجای آنکه تک تک کارتن ها را باز کنید تا ببینید داخل آنها چه چیزی گذاشته اید راه بهتر این است که روی کارتن ها برچسب بزنید. در این برچسب ها دو مورد را ذکر کنید:

• لوازم داخل کارتن
• محل قرار گیری جعبه (آشپرخانه، سالن پذیرایی، اتاق خواب ۱ ، ۲ و …)

این برچسب ها را در چهار طرف کارتن و بخصوص روی کارتن قرار دهید تا در تمام مراحل حمل اثاث قابل رویت باشد. یکی از مهم ترین نکات ضروری قبل از باربری این نکته است .

کمی بیشتر توضیح دهید :

برای راحتی خود مخصوصا بعد از روز اثاث کشی و هنگام باز کردن کارتن ها و جعبه ها بهتر است کارتن ها و لوازم داخل آن را اولویت بندی کنید تا بدانید کدام کارتن ها را باید زودتر باز کنید. برای مثال باز کردن وسایل آشپرخانه در بسیاری موارد از باز کردن جعبه مربوط به کتاب های کتابخانه اولویت بیشتری دارد. یا باز کردن جعبه کتاب های درسی فرزندان مهم تر از باز کردن کارتن لوازم دکوری است. برای این کار روی کارتن ها را با اعداد ۱ و ۲ و ۳  و یا حروف انگلیسی به ترتیب الفبا مشخص نمایید.

باربری آفریقا

باربری آفریقا

لوازم مهم و ضروری را آخر از همه جمع کنید :

بسیار مهم است که غیر از بسته بندی اسباب منزل یا اداره و شیوه حمل آنها به روز اثاث کشی و باز کردن آنها در محل جدید نیز فکر کنید. این که پس از یک روز سخت نتوانید لوازم ضروری خود یا کودکان خود مانند مسواک، شارژهای موبایل، وسایل شوینده حمام و … را پیدا کنید اصلا خوشایند نیست. بهتر است این گونه لوازم را آخر از همه بسته بندی کنید و در صورت امکان درون خودرو خود قرارشان دهید. به این ترتیب هم هنگام خالی کردن در زیر بارهای دیگر گم نمی شوند و هم دسترسی به آنها بسیار راحت تر خواهد بود.

ترتیب بسته بندی و حمل اسباب منزل را رعایت کنید :

در آخرین مرحله از نکات ضروری قبل از باربری که باید بدانید این است که برای شیوه و ترتیب حمل بار بهترین کار مشورت با کارشناسان اتوبار تیک بار است تا بتوانید از تجربه آنها در حمل و جابجایی اسباب منزل کمک بگیرید. در کل بهترین روش این است که ابتدا لوازم و وسایل بزرگتر را به ماشین حمل بار انتقال دهید و پس از آن لوازم و کارتن های کوچکتر داخل ماشین حمل بار چیده شود. به این ترتیب هنگام خالی کردن بار، کارتن ها و لوازم شخصی دم دست تر هستند و قبل از همه وارد منزل یا محل کار جدید می شوند و به این ترتیب راحت تر می توانید آنها را جابجا کنید و در محل های مخصوص به خود قرار دهید.

اگر می خواهید یک باربری و حمل بار بی دردسر داشته باشید می توانید با شماره تلفن های باربری آفریقا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر به شما خدمت رسانی می کنند .

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

باربری تهرانپارس

درصورتی که قصد اسباب کشی و حمل اثاث منزل یا محل کار خود را دارید می توانید کلیه امور مربوط به بسته بندی و حمل و حتی چیدمان لوازم را به پرسنل حرفه ای اتوبار آفریقا بسپارید. 

خلاصه
نوع سرویس
نکات ضروری قبل از باربری که باید بدانید !!
Provider Name
نکات ضروری قبل از باربری,
تهران, Telephone No.02188060002
توضیحات
با استفاده از نکات و توصیه های زیر می توانید یک باربری و حمل بار مطمئن داشته باشید و با رعایت این نکات دیگر استرس باربری نداشته باشید . 
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :