نکات ضروری اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل که حین اسباب کشی باید بدانید !!!

اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل یکی از کارهایی است که باید در آن دقت کرد و هم چنین اسباب کشی کار سختی است اما اگر با برنامه ریزی باشد و فوت و فن اسباب کشی و نکات ضروری اسباب کشی را بدانید می توان از سختی از آن کم کرد و وسایل را از شکستگی و آسیب های احتمالی در امان نگه داشت .

ما در باربری آفریقا نکات ضروری اسباب کشی را برای شما لیست کرده ایم تا در حین اسباب کشی و بعد از آن با مشکل مواجه نشوید ، حتما به شما توصیه می کنیم که به این نکات توجه کنید و از آن ها استفاده کنید .

اگر می خواهید اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل خوبی داشته باشید با باربری افریقا تماس بگیرید .

فهرست مطالب

نکات ضروری اسباب کشی که باید بدانید :

 •  اول از همه لیستی از کار هایی را که باید انجام دهید را بنویسید .

 • قبل از باربری لیست کامل وسایل خود را بنویسید .
 •  لوازم مورد نیاز برای بسته بندی وسایل را تهیه کنید :

در این مرحله باید لوازم مورد نیاز برای بسته بندی را تهیه کنید وسایلی مانند : طناب ، جعبه های ضخیم مقوایی در اندازه های مختلف ، جعبه پلاستیکی ، پارچه نرم ، منگنه ، برچسب ، بند ، چسب نواری محکم و پهن ، پلاستیک های حباب دار مخصوص بسته بندی شکستنی ها، روزنامه های باطله، ماژیک درشت برای نوشتن روی کارتن .

اگر لوازم حرفه ای برای بسته بندی لازم داشتید و می خواهید نکات ضروری اسباب کشی را یاد بگیرید می توانید از شرکت باربری آفریقا خرید کنید ، برای این کار کافی ست با شماره های باربری آفریقا تماس بگیرید .

 • جمع کردن اسباب و اثاثیه منزل را با لوازم و اشیای غیر ضروری آغاز کنید  .

 

 • حتما بر روی وسایل برچسب نام بزنید و مشخص کنید که داخل این کارتن چه چیزهایی قراردارد .

 

 •  برخی از اشیا و کالا هایی مثل لباس ها و اشیای قیمتی و پول نقد را چند روز قبل از اسباب کشی به منزل یکی از نزدیکانتان برده تا اسباب کشی به پایان برسد .

 

 • در این مرحله با شرکت باربری تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید :

در این مرحله که یکی یا دو روز قبل از اسباب کشی می باشد می توانید با شرکت های باربری تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید ، اگر در تهران هستید و نیاز به باربری و بسته بندی داشتید می توانید با شماره های باربری آفریقا تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید تا همکاران ما در حمل اثاثیه شما را به خوبی انجام دهند .

 • در قرار دادن ظروف کریستال ، شکستنی و گران خود دقت کنید و بسته بندی را به درستی انجام دهید تا مشکلی پیش نیایید .

 

 • در بین ظروف از روزنامه یا لباس ویا پارچه استفاده کنید تا آسیب رسی را به کم ترین میزان خود برسانید .

 

 • اگر وقت و زمان کافی برای بسته بندی ندارید سعی کنید از شرکت های خدمات اسباب کشی استفاده کنید :

در این مورد می توانید از شرکت باربری افریقا کمک بگیرید چون باربری افریقا با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا وسایل شما را بسته بندی می کند و همه همکاران متخصص ما در کار خود نهایت سلیقه را به خرج می دهند تا نکات ضروری اسباب کشی را رعایت کنند و یک بسته بندی بی نقصی را به شما تحویل دهند .

 • برای بسته بندی وسایل بزرگ تر مانند مبلمان و بوفه و … از نایلن های حباب دار استفاده کنید .

 

 • از تمیز بودن خانه مقصد اطمینان حاصل کنید .

 

 •  حمل لوازم صوتی و تصویری : 

یکی از نکات ضروری اسباب کشی این است که باید بدانید برای حمل لوازم صوتی و تصویری از جعبه های مخصوص آنها و یا یک جعبه دیگر با بسته بندی محکم استفاده کنید و در جا به جایی آن ها دقت کنید .

 • از چند نفر برای نظارت بر تک تک مراحل کار اسباب کشی کمک بگیرید . ممکن است هنگام جابجایی آسیبی به وسیله و یا دیوار وارد شود .

 

 •  اگر کف خانه جدیدتان با موکت پوشیده شده است، روی سطح موکت را پلاستیکی ضخیم و بزرگ پهن کنید تا به هنگام اسباب کشی و جابه جایی کثیف نشود .

 

 • بعد از باربری لیستی را تهیه کرده نگاه کنید ببینید کم و کسری در لوازمتان نداشته باشید .

 

از دیگر نکات ضروری اسباب کشی می توان به موارد زیر هم اشاره کرد :

برای چینی و بلور علاوه بر کاغذ و روزنامه ، کیسه های پلاستیکی یا فوم هایی که توی کابینت ها استفاده میشه رو هم قرار بدید . حتی از پرده های ساده یا ملحفه های ساده که کثیف شدند و بعد از اسباب کشی تصمیم به شستنش دارید هم می تونند برای اطمینان از تکون نخوردن وسایل شکستنی استفاده کنید . لباس های آویز را با همان چوب لباس به صورت مجموعه ای در یک پلاستیک بزرگ و یا در میان یک ملافه پیچیده و حمل کنید .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری جردن

امیدواریم که یک اسباب کشی خوب و بدون دردسری را داشته باشید  اگر نکات ضروری اسباب کشی دیگری را هم می دانید در قسمت نظرات بنویسید . باربری آفریقا برای بسته بندی لوازم در خانه مشتری و حمل بار در تهران تمام نقاط تهران را پوشش می دهد و در هر جایی که باشید با شمار های باربری آفریقا تماس بگیرید .

شماره تلفن باربری آفریقا :

برای تماس با باربری افریقا بار می توانید از شماره تلفن های زیر استفاده بکنید و با شرکت باربری آفریقا بار تماس بگیرید و از نکات ضروری اسباب کشی با خبر شید و سفارش خود را ثبت بکنید و همکاران ما با استفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا وسایل شما را بسته بندی می کنند و هم چنین با ماشین های حمل بار جدید اسباب کشی شما را انجام می دهیم .

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶ | ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲ | ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳

برای تماس راحت تر با شرکت باربری افریقا بار کافی است که شماره های بالا را لمس کنید و به راحتی با شماره های شرکت باربری افریقا تماس بگیرید .

 

خلاصه
نوع سرویس
نکات ضروری اسباب کشی
Provider Name
نکات ضروری اسباب کشی,
تهران, Telephone No.02188060002
منطقه
باربری تهران
توضیحات
اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل یکی از کارهایی است که باید در آن دقت کرد و هم چنین اسباب کشی کار سختی است اما اگر با برنامه ریزی باشد و فوت و فن اسباب کشی
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :