معرفی بهترین سامانه ها حمل و نقل

صنعت حمل و نقل در کل دنیا یکی از پر درآمدترین صنعت ها بوده و از طرفی تکنولوژی همچون دیگر صنعت ها به کمک بهتر شدن خدمات و هوشمند شدن خدمات به این صنعت نیز ورود کرده است البته این اتفاق در ایران نیز حدود ۸ سال است که صنعت حمل و نقل با فناوری ارتباطات عجین شده است.

سامانه های حمل و نقل و فناوری ارتباطات ! پیوندی برای جامعه

در زمان ویرایش این محتوا ۵۰ شرکت بزرگ و کوچک در زمینه حمل و نقل و یا شغل های مرتبط این صنعت به صورت حرفه ای ورود کرده و خدمت رسانی می کنند و این شرکت ها در زمینه تاکسی های آنلاین ، رزرو بلیط اتوبوس آنلاین ، یافتن بار ها به صورت آنلاین برای کامیون داران ، رزرو هتل و تور ، مسیر یابی  نقشی تاثیر گذار داشته اند و باعث شده اند تا مشتری بالقوه صنعت حمل و نقل به طور مستقیم با رانندگان و شرکت های حمل اثاث و اتوبوس و شرکت های هواپیمایی ارتباط مستقیم داشته و بدون واسطه خود را انجام دهند .  این شرکت‌ها با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خدمات خود را به جامعه عرضه می‌کنند.

معرفی شرکت های فعال در صنعت حمل و نقل آنلاین

در ادامه قصد داریم تا شرکت هایی که در زمینه صنعت حمل و نقل به صورت آنلاین فعال بوده و به صورت حرفه ای  در این زمینه فعالیت دارند را معرفی کنیم :

اسنپ

اسنپ یکی از سرویس‌های آنلاین برای درخواست تاکسی است که از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده‌است. مالکیت این نرم‌افزار متعلق به گروه اینترنت ایران می‌باشد که در ابتدا با این تاکسی یاب کار خود را آغاز کرد و امروزهدر زمینه : تاکسی آنلاین ، رزرو بلیط ، درخواست وانت، درخواست خودرو ، رزرو هتل ، رزرو بلیط اتوبوس فعالیت دارد .

معرفی شرکت های حمل و نقل آنلاین

معرفی شرکت های حمل و نقل آنلاین

علی بابا

گروه علی‌بابا یک مجموعه تکنولوژی‌محور است که با ۹ برند زیرمجموعه و بیش از ۶۰۰ نفر عضو تمام‌وقت، رهبر صنعت گردشگری در ایران است. آینده گروه علی‌بابا، خلق ثروت از طریق تکنولوژی با محوریت گردشگری، و تحول فرهنگ کار است. دفتر مرکزی گروه علی‌بابا در کارخانه نوآوری آزادی قرار گرفته است؛ محیطی مدرن و پویا که منطبق با آخرین اصول معماری طراحی شده است  علی‌بابا  ، جاباما ، توشا ، دکتر نکست دابی ، سیمرغ ، آوایار زیر نظر علی بابا فعالیت می کنند .

ایباس

ایباس سامانه فروش و خرید بلیط اتوبوس  Ebus است كه به عنوان راه كارى اثر بخش براي انجام سفرهاى اتوبوسی بين شهري، در نظر دارد سفرى هوشمند، ارزان و باکیفیت را براي مسافران به ارمغان آورد. ایباس به عنوان ترکیبی منحصر به فرد از فناوری ، پلتفرم تجارت الکترونیک و شرکت حمل و نقل ، در نظر دارد به بزرگترین شبکه اتوبوس های بین شهری ایران تبدیل شود و به میلیون ها نفر در رسیدن به مقصد کمک کند.

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :