باربری گیشا در غرب تهران - شماره تماس : 88060002-021

باربری گیشا و اتوبار گیشا در غرب استان تهران آماده خدمت رسانی به همه همشهریان عزیز می باشد و در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل ، حمل بار به تمام نقاط تهران ، و حمل بار به تمام نقاط شهرستان فعالیت می کند و با داشتن بهترین و مجرب ترین پرسنل و تعداد زیاد ماشین های حمل بار با یک تماس در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و آماده جا به جایی وسایل شماست .

برای تماس با باربری گیشا می توانید به شماره های زیر زنگ بزنید :

شماره تماس باربری گیشا :    ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱    |     ۸۸۰۳۶۶۵۴-۰۲۱

باربری گیشا در محله گیشا خدمات مختلفی از جمله بسته بندی لوازم منزل ، لوازم اداری و شخصی و حمل بار در سریع ترین زمان را ارائه می کند و با داشتن بهرین پرسنل کاری و با داشتن ۲۰ سال سابقه کار متخصص بسته بندی لوازم است و با یسته بندی باربری گیشا دیگر نگران شکستگی یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید .

علاوه برا این ها باربری گیشا وسایل شما را بیمه می کند و خیال شما را از جا به جایی درست و بدون شکستگی راحت می کند. و یکی باربری و اسباب کشی بی دردسری را برای شما به ارمغان می آورد .

باربری گیشا در غرب استان تهران و در محدوده گیشا با داشتن بیش ترین تعداد ماشین های حمل بار اعم از : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار گیشا  آماده خدمت رسانی به شما همشهریان تهرانی می باشد . باربری گیشا یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا بار می باشد که در منطقه گیشا تهران فعالیت می کند ، باربری آفریقا به صورت شبانه روزی همه مناطق تهران را پوشش می دهد .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری بیهقی

خدمات اتوبار گیشا :

  1. بسته بندی کاملاً تخصصی لوازم منزل و وسایل اداری با استفاده از جدیدترین دستگاه ها
  2. حمل بار با ماشین های جدید و مجهز
  3. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
  4. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
  5. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
  6. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
  7. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
  8. متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
  9. بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، بابل رپ ، استرج رپ
  10. دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری

شماره تماس مدیر باربری گیشا :   ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

اتوبار گیشا زیر نظر شرکت حمل بار آفریقا فعالیت می کند ، باربری افریقا برای این که در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان خود خدمت رسانی کند در هر منطقه از تهران یک شعبه ایجاد کرده تا در سریع ترین زمان در محل حاضر شود و به همشهریان خدمت رسانی کند برای دیدن مناطق باربری افریقا کلیک کنید و اتوبار گیشا یکی از این شعبات در استان تهران می باشد .

هزینه حمل و نقل بار در اتوبار گیشا :

هزینه تمام حمل و نقل های باربری گیشا بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و همه تلاش ما در باربری گیشا جلب رضایت همه مشتریان عزیزی می باشد که به ما اعتماد کرده و جا به جایی ، بسته بندی لوازم خود را به ما سپرده اند .

یکی از خدمات ویژه باربری و اتوبار گیشا بسته بندی لوازم و سایل منازل و شرکت ها و ادارت  می باشد که با استفاده از جدیدترین وبه روز ترین ابزار این کار را انجام می دهد و با این بسته بندی ها دیگر وسایل شما نمی شکند .

بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد  ،  استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی و ابزار جدید دیگری که کمک می کنند یک بسته بندی عالی را برای شما انجام دهیم .

در تصاویر زیر می توانید نمونه کارهای ما در امر بسته بندی را ملاحضه بفرمایید :

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

شعبه باربری میرداماد

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری گیشا,
تهران - گیشا, Telephone No.02188060002
منطقه
باربری منطقه گیشا
توضیحات
باربری گیشا و اتوبار گیشا در غرب استان تهران آماده خدمت رسانی به همه همشهریان عزیز می باشد و در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل ، حمل بار به تمام نقاط تهران ، و حمل بار به تمام نقاط شهرستان فعالیت می کند
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :