باربری گاندی ارائه کننده خدمات باربری در محدوده گاندی تهران - شماره تلفن : 88036654-021

باربری گاندی ( یکی از شعبات شرکت اتوبار آفریقا ) در خیابان گاندی و در محدوده منطقه ۳ و ۶ به صورت باربری شبانه روزی فعالیت می کند .

باربری گاندی در مرکز تهران به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل آماده حمل بار ، اثاثیه منزل ، اسباب کشی و حمل لوازم شرکت ها در سریع ترین زمان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد  .

در هر زمان از شبانه روز حتی در روز های تعطیل و به صورت شبانه روزی اگر سفارش باربری داشتید یا می خواستید اسباب کشی کنید با شماره های موجود در سایت باربری تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند و بار شما را جا به جا نمایند .     ( از بابت کرایه و کیفیت باربری گاندی مطمئن باشید )

شماره تماس باربری گاندی :   ۸۸۰۳۶۶۵۴-۰۲۱  |  ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری گاندی

باربری گاندی یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا با بیش از ۲۰ سال سابقه کار در امر باربری و حمل بار آماده خدمت رسانی به شما همشهریان تهرانی عزیز می باشد . باربری و اتوبار گاندی در امر بسته بندی حرفه ای ، حمل بار بدون شکستگی تخصص دارد و شما دیگر نباید نگران شکستن و یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید . اتوبار گاندی دارای بیش ترین تعداد وسایل حمل بار در ابعاد بزرگ و کوچک مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار و … را می باشد که با این تنوع ماشین ها می تواند هر نوع باربری را جا به جا کند .

حمل اثاثیه منزل به شهرستان با خدمات ویژه در تهران به صورت ۲۴ ساعته نیز یکی از خدمات باربری و اتوبار گاندی می باشد که از تهران به همه شهرستان ها این کار را انجام می دهیم .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری آرژانتین 

سرویس دهی باربری گاندی :

سرویس دهی در باربری گاندی به این صورت است که شما با همکاران ما در باربری تماس می گیرید و بعد از مشاوره رایگان ماشین متناسب با نیاز شما انتخاب می شود و همکاران و کارگران خوش اخلاق ما در سریع ترین زمان در محل مورد نظر حضور پیدا می کنند و آماده خدمت رسانی به شما هستند .

اگر نیاز به بسته بندی لوازم داشته باشید این کار را با استفاذه از جدیدترین ابزار روز دنیا انجام می دهند و بعد وسایل را به ماشین حمل بار منتقل می کنند و در نهایت در محل مقصد وسایل شما را بنا به سلیقه شما می چینند .

خدمات ویژه باربری گاندی :

 1. بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل شما به صورت کاملاً حرفه ای
 2. استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا
 3. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 4. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 5. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 6. دارای همکاران و کارگران مجرب و کار بلد
 7. بیمه کردن وسایل برای جلوگیری از خسارت احتمالی
 8. باربری شبانه روزی و به صورت ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل
 9. دارای انواع ماشین های حمل بار در تهران
 10. حمل اثاثیه منزل به شهرستان در محدوده گاندی
 11. باربری در مرکز تهران
 12. حضور در محل در کم ترین زمان
 13. باربری در همه مناطق استان تهران

با استفاده از شماره ها زیر می توانید با باربری گاندی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید و یا از مشاوره رایگان ما استفاده کنید :

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

باربری گاندی یکی از شعبات باربری آفریقا می باشد که در محدوده گاندی تهران فعالیت می کند تا در سریع ترین زمان به هم محله های های عزیز خدمت رسانی کند . در ادامه می توانید چندتا از نمونه کاره های باربری و اتوبار گاندی را مشاهده کنید که در حوزه بسته بندی لوازم گرفته شده است :

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری گاندی,
تهران - خیابان گاندی, Telephone No.02188036654
منطقه
باربری خیابان گاندی
توضیحات
باربری گاندی ( یکی از شعبات شرکت اتوبار آفریقا ) در خیابان گاندی و در محدوده منطقه 3 و 6 به صورت باربری شبانه روزی فعالیت می کند . 
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :