باربری کرج حمل بار و حمل اثاثیه منزل و خدمات دیگر در باربری و اتوبار کرج

باربری کرج ( یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا بار ) در کرج می باشد که بهترین خدمات را با استفاده از بهترین تجهیزات در محدوده کرج ارائه می کند و باربری و اتوبار کرج به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل در کرج فعالیت می کند .

شماره تماس باربری کرج :

برای تماس با باربری کرج کافی است که از شماره های زیر استفاده بکنید ، برای تماس راحت تر کافی است که شماره های زیر را لمس کنید و به راحتی با شرکت باربری کرج تماس بگیرید :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶ | ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲ | ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳

باربری کرج

باربری کرج زیر نظر شرکت باربری آفریقا فعالیت می کند . باربری و اتوبار کرج با استفاده از بهترین تجهیزات و افراد آموزش دیده و متخصص سعی دارد بهترین خدمات باربری و اتوبار را به مشتریان خود هدیه بکند و باربری کرج با سابقه طولانی و خوبی که در حوزه باربری و اتوبار دارد بهترین و شیرین ترین خاطره باربری و اتوبار را برای شما با ارمغان می آورد .

باربری کرج بهترین و منصفانه ترین قیمت باربری را به شما پیشنهاد می کند چون زیر نظر اتحادیه کار می کند و شرایط شما را هم در نطر می گیرد ، باربری و اتوبار کرج خدمات جدید و زیادی دارد که در ادامه با این خدمات آشنا خواهید شد  یکی از خدامت ویژه باربری کرج بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری می باشد که با استفاده از جدیدترین ابزار و بهترین افراد کار بسته بندی لوازم و وسایل را انجام می دهیم .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

خدمات و سرویس های باربری کرج

توجه : همه این خدماتی که مشاهده می کنید به صورت شبانه روزی در باربری کرج ارائه می شود و هر زمان که نیاز به این خدمات داشتید کافی است که از شماره باربری کرج استفاده بکنید و با شرکت باربری و اتوبار کرج تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید .

 1. کیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 2. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 3. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 4. بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 5. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
 6. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 7. کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 8. استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز
 9. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 10. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 11. دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
 12. حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها
 13. متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 14. بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 15. حضور در محل در کم ترین زمان

بسته بندی لوازم منزل در کرج

یکی دیگر از خدمات ویژه باربری کرج بسته بندی لوازم در خانه مشتری می باشد ، اگر شما هم قصد اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل را دارید به شما پیشنهاد می کنیم بسته بندی لوازم خود را به باربری کرج بسپارید چون این شرکت اتوبار کرج با استفاده از جدیدترین تجهیزات و بهترین افراد آموزش دیده وسایل شما را به نحو احسن بسته بندی می کند و وسایل شما دیگر دچار شکستگی و یا رنگ پریدگی نمی شود .

در تصویر زیر می توانید چند نمونه از بسته بندی هایی که توسط باربری و اتوبار کرج انجام شده است را مشاهده می کنید و همه این خدمات به صورت شبانه روزی و با استفاده از جدیدترین ابزار ارائه می شوند . هم چنین باربری کرج بعد از بسته بندی لوازم شرکت و یا منزل شما تا محل مقصد حمل می کند و در هنگام چیدمان نیز در کنار شما خواهد بود به عبارتی از صفر تا صد یک اسباب کشی در کنار شما هستیم .

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم در خانه

بسته بندی لوازم در خانه

شعبه باربری میرداماد

ماشین های حمل بار باربری و اتوبار کرج

باربری کرج دارای انواع ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل می باشد که می تواند هر نوع باری را در جا به جا نماید و با استفاده از ماشین های مجهز و اماده در سریع ترین زمان در محل حاضر می شود و با و اثاث شما را ار خیابان هایی می بریم که ترافیک کمتری دارند . ماشین های باربری کرج شامل : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار ، وانت بار می باشد که انواع بار های کوچک و بزرگ را حمل می کند .

اگر به ماشین حمل بار در کرج نیاز داشتید کافی است با شماره های باربری کرج تماس بگیرید و سفارش خود را به همکاران ما بدهید تا همکاران ما در انتخاب ماشین مناسب برای حمل بار شما را راهنمایی کنند و ماشین را در سریع ترین زمان به محل اعزام بکنند .

ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل

ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل

شعبه باربری کشاورز

تبلیغ » از شعبه باربری بین شهری دیدن فرمایید !!!

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری کرج,
البرز - کرج, Telephone No.02122885146
منطقه
کرج
توضیحات
باربری کرج بهترین خدمات را با استفاده از بهترین تجهیزات در محدوده کرج ارائه می کند و باربری و اتوبار کرج به صورت شبانه روزی و 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل در کرج فعالیت می کند .
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :