باربری کاوه در شمال تهران حمل بار و اثاثیه منزل به بهترین شکل

باربری کاوه ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری افریقا ) ارائه کننده خدمات باربری و حمل اثاثیه منزل است که به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی می کند و خدمات متنوعی را با استفاده از حرفه ای ترین افراد و ابزار به شما همشهریان تهرانی ارائه می کند .

برای سفارش باربری و بسته بندی به باربری کاوه می توانید از شماره های زیر استفاده کنید و با باربری کاوه تماس بگیرید و علاوه بر سفارش خود می توانید از مشاوره رایگان ما هم استفاده کنید و اطلاعات خوبی در مورد نحوه بسته بندی و زمان مناسب اسباب کشی و … یاد بگیرید .

شماره باربری کاوه تهران :

برای تماس با باربری کاوه تهران کافی است که با شماره های زیر لمس کنید و با شرکت باربری و حمل بار کاوه تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶ | ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴ 

باربری کاوه

همان طور که در بالا اشاره شد باربری کاوه یکی از مناطقی است که شرکت باربری آفریقا آن را پوشش می دهد و همه خیابان ها و کوچه های این منطقه را به خوبی می شناسد و می تواند در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی کند . شرکت باربری افریقا علاوه بر منطقه کاوه همه مناطق تهران را پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که باشید می توانید با شماره های باربری افریقا تماس بگیرید و سفارش باربری خود رابدهید و همکاران ما درسریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و به شما خدمت رسانی می کنند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

باربری کاوه در محدوه کاوه تهران همه خیابان ها و محله های اطراف را پوشش می دهد و در جایی از محله که قرا دارید می تواندی با شماره های باربری کاوه تماس بگیرید و سفارش خود را بدهید . باربری کاوه خدمات متنوعی را برای شما همشهریان تهرانی ارائه می کند که می توانید لیست آن ها را در زیر مشاهده کنید :

خدمات حمل اثاثیه و باربری کاوه در تهران :

در لیست زیر خدمات و سرویس دهی باربری کاوه را مشاهده می کنید و هر کدام از این خدمات را نیاز داشتید کافی است که ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم .

 1. بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی در اتوبار کاوه
 2. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 3. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 4. دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری
 5. حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در منطقه کاوه
 6. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
 7. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 8. حمل بار در تهران
 9. متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها
 10. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 11. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 12. کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 13. استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز

همان طور که در لیست بالا می بینید باربری کاوه خدمات متنوعی را به شما همشهریان عزیز ارائه می کند و دارای مجوز از اتحادیه می باشد و یک باربری مطمئن برای شما می باشد تا با خیال راحت باربری و اسباب کشی خود را به ما بسپارید . باربری آفریقا علاوه بر فعالیت باربری در شمال تهران همه مناطق تهران را پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که قرار داشته باشید می توانید با باربری افریقا تماس بگیرید و سفارش باربری و حمل اثاثیه خود را بدهید تا همکاران متخصص ما درسریع ترین زمان در محل حاضر شوند و به شما خدمت رسانی کنند .

تعرفه اتوبار کاوه تهران

حمل بار و باربری کاوه تهران یکی از منصف ترین و بهترین باربری های شهر تهران می باشد که به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در اختیار شماست و هم چنین در باربری و اتوبار کاوه تهران همه تعرفه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و همه تلاش و کوشش ما پایین اوردن هزینه های شما در اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل است .

نمونه کارهای حمل بار خیابان کاوه

در عکس های زیر چند نمونه از عکس های نمونه کار باربری کاوه را مشاهده می فرمایید و با استفاده از بهترین ابزار و بهترین افراد وسایل منزل را بسته بندی کرده ایم و اگر شما هم نیاز به باربری و اتوبار دارید کافی است که با شماره های باربری کاوه تماس بگیرید .

بسته بندی لوازم در خانه

بسته بندی لوازم در خانه

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

تبلیغ » از شعبه باربری شیخ بهایی دیدن فرمایید !!!!

خلاصه
باربری و حمل اثاثیه منزل
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری کاوه,
تهران - خیابان کاوه, Telephone No.02188060002
منطقه
تهران
توضیحات
باربری کاوه در منطقه کاوه یکی از مطمئن ترین باربری های تهران می باشد
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :