باربری ولیعصر متخصص حمل بار و باربری در تهران - شماره تلفن : 22885146-021

باربری ولیعصر در شمال تهران آماده حمل بار و باربری در در منطقه ولیعصر تهران می باشد و این خدمات را ارائه می کند : بسته بندی اثاثیه در منزل مشتری ، حمل بار در ولیعصر ، باربری و اسباب کشی در محله ولیعصر ، حمل بار به شهرستان ، حمل وسایل اداری و شرکتی ، حمل جهیزیه عروس به صورت VIP  به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان در باربری ولیعصر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان تهرانی می باشد .

اگر نیاز به باربری دارید و یا می خواهید اسباب کشی کنید می توانید با باربری ولیعصر تماس بگیرید و همکاران ما در سریع ترین زمان بار شما را حمل خواهند کرد . وقتی با باربری ولیعصر تماس بگیرید می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و در انتخاب ماشین متناسب به شما کمک می کنیم و هم چنین در انتخاب تعداد کارگران نیز به شما کمک خواهیم کرد .

شماره تلفن باربری ولیعصر تهران :   ۲۲۸۸۵۱۴۶۰۲۱ ۲۲۸۶۲۵۸۴۰۲۱

باربری ولیعصر

اولین قدم برای باربری انتخاب اتوبار و شرکت حمل بار کار بلد و وظیفه شناس می باشد که بتواند خواسته های شما را به خوبی انجام دهد و یک باربری و اسباب کشی بی دردسری داشته باشید . باربری ولیعصر  یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا بار در خیابان ولیعصر با بیش از ۲۰ سال تجربه در امر باربری و حمل و نقل و با به کارگیری کارگران و پرسنل کاردان و حرفه ای می تواند یک باربری مطمئن و بدون دردسری را برای شما به ارمغان بیاورد و به تمام خواسته های شما جواب دهد ، برای سفارش باربری کافیست که با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید .

باربری ولیعصر یکی شعبات شرکت حمل بار آفریقا بار در منطقه ولیعصر تهران می باشد و باربری افریقا در همه مناطق تهران شعبه دارد و تقریباً تمام نقاط تهران را پوشش می دهد و اماده خدمت رسانی به شما همشهریان تهرانی می باشد و به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته ( حتی در روزهای تعطیل ) کار می کند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

باربری ولیعصر و اتوبار ولیعصر دارای تعداد زیادی ماشین در ابعاد بزرگ و کوچک مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار و … را دارا می باشد که با این تنوع ماشین ها می تواند هر نوع باربری را جا به جا کند .

بسته بندی وسایل اثاثیه منزل در باربری ولیعصر  :

یکی از خدمات باربری ولیعصر بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و حمل بار می باشد و اتوبار ولیعصر این خدمت را با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا انجام می دهد و همه این کارها را افراد متخصص و کاردان انجام می دهد و خدمات باربری ولیعصر در منطقه ولیعصر تهران به صورت زیر است :

 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در سریع ترین زمان در باربری ولی عصر 
 • بسته بندی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا
 • بسته بندی وسایل با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی در منطقه ولیعصر
 • بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید

خدمات باربری ولیعصر و حمل بار در تهران :

همه خدمات باربری و اتوبار ولیعصر بصورت شبانه روزی ودر سریع ترین زمان همه این کار ها را انجام می دهیم و هر موقع که نیاز به باربری داشتید و یا خواستید اسباب کشی کنید با شماره های باربری ولیعصر تماس بگیرید و سفارش خود را بدهید و ما در سریع ترین زمان در محل حاضر خواهیم شد و خدمات اتوبار ولیعصر به شرح زیر است :

 1. بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 2. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 3. دارای کارگران و پرسنل کار بلد و مجرب
 4. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 5. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 6. حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در اتوبار ولیعصر
 7. متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 8. بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 9. حضور در محل در کم ترین زمان توسط باربری ولیعصر

شماره باربری تهران :

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

تعرفه باربری ولیعصر در محله ولیعصر تهران :

همه کرایه ها و نرخ تعرفه های باربری ولیعصر بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و همه تلاش ما در اتوبار ولی عصر کسب رضایت شما و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را انجام می دهیم . ار بابت کرایه خیالتان راحت باشد .

چند نمونه ای از نمونه کارهای شرکت باربری ولیعصر را مشاهده می کنید :

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

شعبه چمران 

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری ولیعصر,
تهران - خیابان ولیعصر, Telephone No.02122885146
منطقه
تهران - خیابان ولیعصر
توضیحات
باربری ولیعصر در شمال تهران آماده حمل بار و باربری در در منطقه ولیعصر تهران می باشد و این خدمات را ارائه می کند : بسته بندی اثاثیه در منزل مشتری ، حمل بار در ولیعصر ، باربری و اسباب کشی در محله ولیعصر ، حمل بار به شهرستان ، حمل وسایل اداری و شرکتی ،
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :