باربری مطهری خدمات باربری در منطقه مطهری - شماره تلفن : 88060002-021

باربری مطهری ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری آفریقا ) در منطقه مطهری تهران و محله های اطراف خیابان مطهری آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشد و خدمات باربری مانند : بسته بندی وسایل برای اسباب کشی ، حمل بار ، باربری درون شهری ، باربری اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان و تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان را ارائه می کند .

باربری مطهری به صورت شبانه روزی است 

 اگر با باربری مطهری تماس بگیرید می توانید از مشاوره رایگان اتوبار مطهری استفاده کنید و بعد از مشاوره ماشین متناسب با نیاز شما و تعداد کارگران مورد نیاز شما به محل مورد نظر شما در سریع ترین زمان ارسال خواهد شد .

شماره تماس باربری مطهری تهران :  ۸۸۰۶۰۰۰۲ -۰۲۱ |  ۲۲۸۸۵۱۴۶۰۲۱

اولین قدم برای باربری انتخاب باربری و شرکت حمل بار کار بلد و وظیفه شناس می باشد که بتواند خواسته های شما را به خوبی انجام دهد و یک باربری و اسباب کشی بی دردسری داشته باشید .

باربری مطهری

باربری مطهری یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری آفریقا می باشد که با بیش از ۲۰ سال تجربه در امر باربری و حمل و نقل و با به کارگیری کارگران و پرسنل کاردان و مجرب می تواند یک باربری مطمئن و بدون دردسری را برای شما به ارمغان بیاورد و به تمام خواسته های شما جواب دهد ، برای سفارش باربری کافیست که با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید .

باربری مطهری زیر نظر شرکت حمل و نقل آفریقا بار فعالیت می کند و یکی از شعبات این باربری می باشد و یکی از بهترین باربری های تهران می باشد چون از ابزار روز دنیا استفاده می کند و هم چنین از افراد و کارگران متخصص استفاده می کند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری طالقانی

بسته بندی وسایل در باربری مطهری :

یکی از خدمات و سرویس هایی که باربری مطهری ارائه می کند بسته بندی وسایل خانه در منزل مشتری می باشد که با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و توسط کارگران و افراد متخصص انجام می شود و خدمات زیر را در حوزه بسته بندی ارائه می کند :

 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در سریع ترین زمان در باربری مطهری
 • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 • بسته بندی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا
 • بسته بندی وسایل با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید
 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی در منطقه مطهری

سرویس دهی باربری مطهری در تهران :

اتوبار مطهری در تهران دارای خدمات زیادی است که همه آن ها به صرت شبانه روزی در سریع ترین زمان انجام می شود و خدمات ما در باربری مهری به صورت زیر است :

 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ

ماشین های حمل بار مطهری تهران

اگر نیاز به ماشین حمل بار دارید از کامیون گرفته تا وانت بار و نیسان بار باربری مطهری می تواند هر نوع ماشین حمل بار و اسباب کشی که لازم دارید را در اختیار شما قرار دهد برای ثبت سفارش کافی است که با شماره های باربری مطهری تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید باربری مطهری دارای ماشین های : کامیون ، کامیونت ، نیسان . خاور ، وانت بار می باشد که همه این ماشین ها مجهز به تجهیزات باربری و اسباب کشی می باشند .

این ماشین های حمل بار و باربری مطهری می توانند باربری ها و اثاثیه شما را از تهران به شهرستان منتقل کنند ، اگر قصد اسباب کشی به شهرستان را دارید یا می خواهید لوازم یا باری را به شهرستان ارسال کنید کافی است که با شماره های باربری و اتوبار مطهری تماس بگرید و سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما در حمل بار مطهری در سریع ترین زمان کار های شما را انجام دهند .

نرخ کرایه باربری مطهری در تهران :

نرخ کرایه و تعرفه باربری مطهری بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و از لحاظ کرایه خیالتان راحت باشد چون هدف ما کسب رضایت تک تک مشتریانمان است برای اطلاع از نرخ کرایه با ما تماس بگیرید و از نزخ کرایه مطلع شوید .

در ادامه چندتا از عکس های باربری و اتوبار مطهری را مشاهده می کنید که در حین بسته بندی گرفته شده است :

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

شعبه یوسف آباد

خلاصه
رای بازدید کنندگان
۵ based on 2 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری مطهری,
تهران - خیابان مطهری, Telephone No.02188060002
منطقه
تهران - خیابان مطهری
توضیحات
باربری مطهری در منطقه مطهری تهران و محله های اطراف خیابان مطهری آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشد و خدمات باربری مانند : بسته بندی وسایل برای اسبا
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :