باربری سیدخندان تهران بهترین و مجرب ترین اتوبار در محدوده سیدخندان | اتوبار سیدخندان

حمل بار و باربری سیدخندان ( یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا بار می باشد ) در محدوده سیدخندان تهران بهترین خدمات باربری و اتوبار را ارائه می کند و هر زمان که نیاز به باربری و حمل اثاثیه منزل داشتید کافی است که با باربری و اتوبار سیدخندان تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید .

باربری سید خندان خدمات مختلفی را به همشهریان عزیز ارائه می کند که می توان به : حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل بار از تهران به شهرستان ، بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار به صورت VIP  و… می باشد . همه این خدمات به صورت شبانه روزی در تهران ارائه می شود .

باربری سیدخندان

باربری سیدخندان یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا بار می باشد که در منطقه خیابان سیدخندان فعالیت می کند و همه این محدوده و محدوده های اطراف سیدخندان را نیز پوشش می دهد و بهترین خدمات باربری و اتوبار سیدخندان را ارائه می کند و همه نوع خدمتی را در حوزه باربری و اتوبار در تهران ارائه می کند و اگر نیاز به باربری سیدخندان دارید کافی است که با شماره های باربری سیدخندان تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید تا همکاران ما در باربری سید خندان در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند و به شما خدمت رسانی بکنند .

باربری سیدخندان یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین باربری ها می باشد که با دارا بودن ماشین های حمل بار مجهز و افراد مجرب و آمورش دیده بهترین خدمات را در تهران به شما ارائه می کند و کافی است یک بار از خدمات ما استفاده بکنید تا ببینید . هم چنین باربری و اتوبار سیدخندان از صفر تا صد حمل بار و اسباب مشی در کنار شماست و سعی دارد بهترین خدمات را به شما ارائه بکند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

وانت بار سیدخندان

باربری سیدخندان دارای انواع ماشین های حمل بار و حمل اثایه منزل می باشد که به صورت شبانه روزی در دسترس شما هستند از کامیون گرفته تا وانت بار سیدخندان و همه این ماشین های حمل بار و اسباب کشی مجهز به جدیدترین تجهیزات می باشند در کنار کارگران و همکاران مجرب ما بهترین خدمات را در محدوده سیدخندان به شما ارائه می کنند . وانت بار سیدخندان می تواند بارهای کوچک شما را در سریع ترین زمان به همه جای تهران و شهرستان ها منتقل بکند .

خدمات باربری سیدخندان تهران

بیش تر خدمات باربری سیدخندان را می توانید در زیر مشاهده بکنید و اگر به هرکدام از این خدمات نیاز داشتید کافی است که با شماره های باربری سیدخندان تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و به شما خدمت رسانی می کنند :

 1. بسته بندی تخصصی و دقیق با جدید ترین ابزار روز دنیا
 2. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 3. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 4. استفاده از پرسنل کاری و خوش اخلاق
 5. حمل انواع بار های کوچک و بزرگ به جای جای ایران
 6. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 7. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 8. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 9. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 10. کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 11. استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز
 12. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )

شماره تماس باربری سیدخندان تهران

با استفاده از شماره های زیر می توانید با باربری سیدخندان تماس بگیرید و سفارش خود را به همکاران ما بدهید و ما در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی خواهیم کرد . هم چنین می توانید از این شماره های باربری سیدخندان استفاده بکنید و از مشاوره رایگان اتوبار سیدخندان کمک بگیرید و سوالات و مشکلات خود را در خصوص باربری و اسباب کشی و بسته بندی لوازم مطرح بکنید و از همکاران مجرب ما کمک بگیرید و برای تماس با اتوبار سیدخندان کافی است که شماره های باربری سیدخندان را لمس بکنید تا به راحتی با باربری سیدخندان تماس بگیرید .

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶ | ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲ | ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳ 

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

شعبه باربری میرداماد

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری سیدخندان,
تهران - خیابان سیدخندان, Telephone No.02188060002
منطقه
تهران - خیابان سیدخندان
توضیحات
حمل بار و باربری سیدخندان در محدوده سیدخندان تهران بهترین خدمات باربری و اتوبار را ارائه می کند و هر زمان که نیاز به باربری و حمل اثاثیه منزل داشتید کافی است که با باربری و اتوبار سیدخندان
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :