باربری زعفرانیه در شمال تهران در منطقه زعفرانیه تلفن : 22885146

باربری زعفرانیه ( یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا ) در شمال تهران آماده خدمت رسانی به شما هشمهریان عزیزی است که در منطقه زعفرانیه تهران نیاز به باربری و بسته بندی لوازم منزل دارند خدمت رسانی می کند و در هر ساعتی از شبانه روز که با شماره های باربری زعفرانیه تماس بگیرید همکاران ما در خدمت شما هستند .

خدمات باربری زعفرانیه متنوع است و یکی از بهترین باربری های تهران می باشد که در زمینه باربری و بسته بندی وسایل منزل خدمت رسانی می کند و تمام خدمات باربری و اتوبار زعفرانیه به صورت شبانه روزی است و برای این که در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی کنیم کافی است با شماره های باربری زعفرانیه تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند و به شما خدمت رسانی کنند .

شماره تماس باربری زعفرانیه تهران برای تماس کافی است که شماره ها را لمس کنید  :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

باربری زعفرانیه

باربری و اتوبار زعفرانیه یکی از شعبات شرکت باربری آفریقا در محله زعفرانیه در شمال شهر تهران قرار دارد و در منطقه یک تهران واقع شده است و این محل یکی از محله های خوب تهران می باشد که بیش تر سفرای کشور های خارج در این منطقه اسکان داده شده اند و این منطقه شیب زیادی هم دارد و اماکن مهمی هم در این منطقه قرار دارد . باربری در محله زعفرانیه باید دارای کارکنان مجرب و وظیفه شناس باشد که باربری زعفرانیه این امتیاز را دارد و در سریع ترین زمان یک باربری بی دردسری را برای شما به ارمغان می اورد .

همان طور که در بالا اشاره شد باربری زعفرانیه شعبه شرکت باربری آفریقا در منطقه زعفرانیه می باشد تا به هم محله هایی که در محله زعفرانیه زندگی می کنند خدمت رسانی بکند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

باربری افریقا تمام مناطق تهران را پوشش می دهد و در نقطه ای از تهران که نیاز به باربری و حمل بار داشتید با شماره های اتوبار آفریقا تماس بگیرید تا همکارن ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند وبه شما خدمت رسانی بکنند .

خدمات باربری زعفرانیه به این صورت می باشد :

  • بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید
  • بسته بندی در خانه مشتری به روش اروپایی و جدید در باربری زعفرانیه در تهران 
  • بسته بندی وسایل با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
  • بسته بندی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا
  • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
  • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار در باربری شمال تهران
  • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
  • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها

یکی از خدمات ویژه ما بیمه کردن وسایل شما به جهت خسارت های احتمالی است و آن هم با هزینه اندک که اگر نیاز داشته باشید وسایل شما را بیمه می کنیم . باربری تهران زعفرانیه همه کوچه ها و خیابان های زعفرانیه را به خوبی می شناسد و در سریع ترین زمان می تواند باربری و حمل اثاثیه منزل شما را به مقصد حمل کند . برای تماس با اتوبار تجریش می توانید از شماره تماس باربری زیر استفاده کنید :

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

بساه بندی لوازم در باربری زعفرانیه تهران :

یکی از خدمات ویژه باربری زعفرانیه بسته بندی لوازم در منزل مشتری می باشد که به صورت کاملاً اصولی و حرفه ای کار بسته بندی لوارم را انجام می دهیم و هر زمان که نیاز به بسته بندی لوازم و اسباب کشی داشتید کافی است که با شماره های باربری زعفرانیه تهران تماس بگیرید و سفارش باربری و حمل بار خود را بدهید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند وبه شما خدمت رسانی بکنند .  در ادامه هم چندتا از نمونه کار های باربری زعفرانیه را مشاهده می کنید :

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری زعفرانیه,
تهران - خیابان زعفرانیه, Telephone No.02122885146
منطقه
باربری خیابان زعفرانیه
توضیحات
باربری زعفرانیه در شمال تهران آماده خدمت رسانی به شما هشمهریان عزیزی است که در منطقه زعفرانیه تهران نیاز به باربری و بسته بندی لوازم منزل دارند خدمت رسانی می کند و در هر ساعتی از شبانه
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :