باربری دولت در شمال تهران - شماره تماس : 22885146-021

باربری دولت ( یکی از شعبات باربری آفریقا ) در شمال استان تهران آماده جا به جایی اثاثیه منزل ، حمل بار  و بسته بندی تخصصی تمام وسایل است که در محدوده خیابان دولت خدمت رسانی می کند و با داشتن بیش ترین تعداد ماشین در سریع ترین زمان در محل مورد نظر حضور می یابد .

برای تماس با باربری دولت و سفارش باربری و حمل بار با شماره های زیر تماس بگیرید :

شماره تماس باربری دولت :   ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱   |   ۲۲۸۶۲۵۸۴-۰۲۱

باربری دولت در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری متخصص است و با بسته بندی به وسیله جدیدترین ابزار روز دنیا شما دیگر نگران شکستگی و یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید و علاوه بر این ها باربری دولت وسایل شما را بیمه و از همه جهات خیال شما را راحت می کند .

اتوبار دولت یک باربری شبانه روزی است که در همه ایان هفته حتی در روز های تعطیل آماده خدمات رسانی می باشد و با یک تماس از شما همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و وسایل شما را جا به جا می کنند .

باربری دولت با داشتن تعدا زیادی ماشین حمل بار از قبیل : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار است که همه این ماشین ها به ابزار های جدید برای حمل بار مجهز هستند و در سریع ترین زمان در محل حاضر می شود و آماده خدمت رسانی به شما هستند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه باربری بیهقی

شماره تماس مدیر باربری دولت :    ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

باربری دولت زیر نظر شرکت بزرگ حمل و نقل اتوبار افریقا فعالیت می کند ، باربری آفریقا برای این که در سریع ترین زمان به همشهریان تهرانی خدمت رسانی کند در هر منطقه از تهران یک شعبه ایجاد کرده است تا در سریع ترین زمان به هم شهریان عزیز خدمت رسانی کند و باربری دولت هم یکی از این شعبات است .

هرینه حمل بار در اتوبار دولت :

همه هزینه های اتوبار دولت بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و تمام تلاش ما در سایت باربری و مجموعه اتوبار دولت جلب رضایت تک تک مشتریان است و برای جلب رضایت شما از حداکثر توان خود استفاده می کنیم . برای اطلاع دقیق از قیمت باربری و حمل بار کافی است که با شماره های اتوبار دولت تماس بگیرید و از همکاران و مشاوران ما بپرسید .

هم چنین به زودی همه قیمت های باربری دولت و حمل بار به صورت آنلاین بر روی سایت قرار می گیرد و می توانید در ان جا قیمت ها را مشادهد کنید و اگر لازم داشتید سفارش خود را ثبت کنید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و به شما خدمت رسانی می کنند .

برخی از خدماتی که باربری دولت تهران ارائه می کند :

 1. بسته بندی کاملاً تخصصی لوازم منزل و وسایل اداری با استفاده از جدیدترین دستگاه ها
 2. حمل بار از تهران به شهرستان
 3. حمل بار با ماشین های جدید و مجهز
 4. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
 5. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 6. بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی در باربری دولت
 7. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 8. متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 9. بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، بابل رپ ، استرج رپ
 10. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 11. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل

شعبه باربری سبلان 

خدمات باربری دولت در تهران :

سرویس دهی باربری دولت به صورت شبانه روزی است و در سریع ترین زمان این کار را انجام می دهیم و از افراد متخصص در کادر خود استفاده می کنیم تا بهترین خدمات باربری را به شما هدیه دهیم و یک باربری بدون دردسر و مطئنی را داشته باشید . خدمات باربری دولت شامل موارد زیر می باشد به هر کدام از این خدمات باربری دولت که نیاز داشتید کافی است که با شماره تلفن های باربری دولت تماس بگیرید

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری دولت,
تهران - خیابان دولت, Telephone No.02122885146
منطقه
باربری خیابان دولت
توضیحات
باربری دولت در شمال استان تهران آماده جا به جایی اثاثیه منزل ، حمل بار  و بسته بندی تخصصی تمام وسایل است که در محدوده خیابان دولت خدمت رسانی می کند و با داشتن بیش ترین تعداد ماشین در سریع
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :