باربری دولت در شمال تهران - شماره تماس : 22885146-021

باربری دولت در شمال استان تهران آماده جا به جایی اثاثیه منزل ، حمل بار  و بسته بندی تخصصی تمام وسایل است که در محدوده خیابان دولت خدمت رسانی می کند و با داشتن بیش ترین تعداد ماشین در سریع ترین زمان در محل مورد نظر حضور می یابد .

برای تماس با باربری دولت و سفارش باربری و حمل بار با شماره های زیر تماس بگیرید :

شماره تماس باربری دولت :   ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱   |   ۲۲۸۶۲۵۸۴-۰۲۱

باربری دولت در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری متخصص است و با بسته بندی به وسیله جدیدترین ابزار روز دنیا شما دیگر نگران شکستگی و یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید و علاوه بر این ها باربری دولت وسایل شما را بیمه و از همه جهات خیال شما را راحت می کند .

اتوبار دولت یک باربری شبانه روزی است که در همه ایان هفته حتی در روز های تعطیل آماده خدمات رسانی می باشد و با یک تماس از شما همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و وسایل شما را جا به جا می کنند .

باربری دولت با داشتن تعدا زیادی ماشین حمل بار از قبیل : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار است که همه این ماشین ها به ابزار های جدید برای حمل بار مجهز هستند و در سریع ترین زمان در محل حاضر می شود و آماده خدمت رسانی به شما هستند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس مدیر باربری دولت :    ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

باربری دولت زیر نظر شرکت بزرگ حمل و نقل اتوبار افریقا فعالیت می کند ، باربری افریقا برای این که در سریع ترین زمان به همشهریان تهرانی خدمت رسانی کند در هر منطقه از تهران یک شعبه ایجاد کرده است تا در سریع ترین زمان به هم شهریان عزیز خدمت رسانی کند و باربری دولت هم یکی از این شعبات است .

هرینه حمل بار در اتوبار دولت : 

همه هزینه های اتوبار دولت بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و تمام تلاش ما در سایت باربری و مجموعه اتوبار دولت جلب رضایت تک تک مشتریان است و برای جلب رضایت شما از حداکثر توان خود استفاده می کنیم .

برخی از خدماتی که باربری دولت ارائه می کند :

  1. بسته بندی کاملاً تخصصی لوازم منزل و وسایل اداری با استفاده از جدیدترین دستگاه ها
  2. حمل بار با ماشین های جدید و مجهز
  3. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
  4. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل

شرکت حمل و نقل و اتوبار آفریقا تمام نقاط تهران را پوشش می دهد :

شیخ بهایی – باربری سبلان – باربری شهرک غرب –باربری بیهقی – باربری امیرآباد – باربری عباس آباد – جهان آرا – شیراز – باربری چمران – گاندی – وزراء – آرژانتین – بیهقی – سهروردی – بهشتی – مطهری – کریم خان – باربری آرژانتین – گیشا – باربری لویزان – چمران – جلفا – خواجه عبدالله  – باربری ولیعصر – باربری پاسداران و ….

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :