باربری تجریش سفارش آنلاین باربری تهران - تلفن باربری: 22885146

باربری تجریش ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری آفریقا ) یکی از باربری هایی است که در منطقه تجریش فعالیت می کند و باربری تجریش یکی از بهترین باربری هایی می باشد که در این منطقه فعالیت می کند و بهترین خدمات را به همشهریان عزیز ارائه می کند ، باربری تجریش خدماتی مانند : بسته بندی لوازم در خانه مشتری ، حمل بار و اثاثیه منزل ، حمل وسایل بزرگ و کوچک ، حمل بار و اثاثیه منزل به شهرستان ، حمل جهیزیه عروس به صورت VIP و … همه خدمات باربری تجریش به صورت شبانه روزی است و در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی می کنیم .

برای سفارش باربری کافیست با شماره های باربری تجریش تماس بگیرید .  

باربری تجریش دارای انواع وسایل نقلیه است مانند : کامیون ، کامیونت ، نیسان ، وانت  می باشد و علاوه بر این کامیون های مجهزبه به جدیدترین ابزار روز دنیا دارای نیسان های مسقف و روز باز نیز هست و به همراه این ماشین های مجهز کارگران ما آشنایی کامل با تجهیزات روز دنیا را دارند و در کار خود بهترین هستند .

شماره تلفن باربری تجریش تهران :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  ۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳  |  ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴

باربری تجریش در تهران دارای انواع بیمه نامه های باربری جهت بیمه کردن بارهای داخل شهری و بارهایی به شهرستان می رود و همه این بیمه ها به جهت جلوگیری از اتفاق های احتمالی که ممکن است در باربری رخ دهد وسایل شما را بیمه می کند و همه این بیمه ها با کمترین هزینه به شما ارائه می شود .

باربری و اتوبار تجریش دارای کارگران و پرسنل مجرب و متخصصی است که همه در کار خود خبره هستند و خوش اخلاق و با سابقه است و بهترین باربری را به شما هدیه می کنند ، باربری تجریش هم چنین از راننده هایی استفاده می کند در کار خود کاردان هستند و به بهترین شکل ممکن وسایل شما را در داخل ماشین چیدمان می کنند و آماده حمل بار به تمام نقاط تهران و شهرستان ها هستند .

باربری تجریش یکی از شعباتی است که شرکت باربری آفریقا در تهران آن را ایجاد کرده است تا در منطقه تجریش و محله های اطراف به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی کند و اگر در منطقه تجریش یا محله های اطراف زندگی می کنید و نیاز به باربری دارید با شماره های باربری تجریش تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند وبه شما خدمت رسانی می کنند .

شرکت باربری افریقا تمام نقاط تهران را پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که نیاز به باربری و حمل بار داشتید با شماره ای باربری و اتوبار آفریقا تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

باربری شبانه روزی با باربری تجریش :

باربری تجریش یکی از باربری های با سابقه تهران می باشد که بیش از ۲۰ سال است که در زمینه باربری و حمل بار فعالیت می کند و همه خدمات ما در اتوبار تجریش به صورت شبانه روزی است . باربری تجریش دارای بیمه های خسارات ، ضرب و خورد شدگی و … می باشد که با کم ترین هزینه برای بیمه کردن خسارات احتمالی در هنگام حمل بار به مشتریان داده می شود .

همان طور که گفتم باربری تجریش به صورت شبانه روزی است و در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به باربری داشتید به با شماره های اتوبار تجریش تماس بگیرید ( حتی در روزهای تعطیل )

بسته بندی لوازم خانه در منزل مشتری :

 • بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید
 • بسته بندی در خانه مشتری به روش اروپایی و جدید
 • بسته بندی وسایل با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • حمل بار و اثاثیه منزل
 • بسته بندی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا

خدمات باربری تجریش در تهران :

 1. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 2. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 3. دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
 4. بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 5. حضور در محل در کم ترین زمان توسط در باربری افریقا
 6. حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در اتوبار افریقا
 7. متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان

باربری تجریش :

باربری تجریش یکی از بهترین باربری های تهران می باشد که در شمال تهران فعالیت می کند و هدف تمام پرسنل باربری تجریش کسب رضایت تک تک مشتریان عزیزمان است و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را انجام می دهیم . اتوبار تجریش خدمات متنوعی را ارائه می کند که در همه این خدمات برای کمک به شما و رفع نیاز های شماست .

باربری تجریش مجهز به جدیدترین ابزار روز دنیا برای باربری و حمل بار می باشد و از کارگران و راننده های خوش اخلاق و خوش برخورد استفاده می کند و راننده های ما به تمامی مشیر های شهری آشنا هستند و و بهترین مسیر را برای باربری انتخاب می کنند تا با کم ترین ترافیک در حین باربری و حمل اثاثیه منزل رو به رو شوید و دین صورت هم به محیط زیست آسیب نمیرساند هم از آلودگی های شهر تهران کم می کند . برای این که اسباب کشی بدون دغدغه ای داشته باشید بهتر است با یک باربری تماس بگیرید که مطمئن باشد و در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی کنند .

باربری در شمال تهران :

باربری آفریقا همان طور که گفته شد تمام نقاط تهران را پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که نیاز به باربری داشتید با شماره های باربری افریقا تماس بگیرید . یکی از مناطقی که به صورت ویژه توسط باربری افریقا پوشش داده می شود باربری در شمال تهران می باشد و در هر منطفه از شمال تهران که نیاز به باربری داشتید با شماره های باربری افریقا تماس بگیرید .

مناطقی که باربری آفریقا در تهران پوشش می دهد :

باربری میرداماد :  ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری نیاوران :  ۲۲۸۶۲۵۸۴-۰۲۱

اتوبار دیباجی : ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری ساقدوش : ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱

باربری فلسطین تهران : ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری نیاوران تهران : ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری قیطریه :  ۸۸۰۳۶۶۵۴-۰۲۱

باربری سهروردی : ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری دیباجی : ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری آفریقا : ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری ونک :  ۴۴۳۲۶۰۶۹ -۰۲۱

باربری فرمانیه : ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری بهشتی : ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱

باربری شیخ بهایی : ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱

باربری شریعتی : ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری دولت : ۲۲۸۶۲۵۸۴-۰۲۱

اتوبار نیاوران : ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری جردن : ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱

باربری ملاصدرا : ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱

باربری یوسف آباد : ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱

باربری آرژانتین : ۸۸۰۵۳۶۸۳-۰۲۱

و …

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :