باربری بهشتی و حمل بار در منطقه بهشتی تهران - تلفن : 88060002-021 | اتوبار بهشتی

باربری بهشتی ( یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری آفریقا ) در خیایان و محدوده بهشتی آماده بسته بندی لوازم ، اتوبار حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل وسایل اداری و شرکتی به صورت شبانه روزی در سریع ترین زمان و با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا به همراه پرسنل و کارگران مجرب و کار دان است .

اگر همین الان با شماره تلفن های باربری بهشتی تماس بگیرید می توانید از تخفیفات ویژه ما استفاده بکنید و از مشاوره رایگان ما هم استفاده بکنید . پس فرصت را از دست ندهید و همین الان با ما تماس بگیرید .

باربری بهشتی به صورت شبانه روزی است 

اگر سفارش باربری دارید می توانید با شماره های باربری بهشتی تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما هم استفاده کنید و بعد از ان متناسب با نیاز شما ماشین حمل بار به همراه کارگران مجرب ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و اماده خدمت رسانی به شما هستند .

شماره تماس باربری بهشتی در تهران :

۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲ ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  |  ۰۲۱-۲۲۸۶۲۵۸۴

باربری بهشتی

باربری بهشتی در تهران یکی از مناطقی است که زیر نظر شکت باربری آفریقا فعالیت می کند و در خیابان بهشتی متخصص بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه عروس به صورت VIP  و باربری بهشتی به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته با استفاده جدیدترین ماشین های مجهز به امکانات باربری آماده خدمت رسانی به شما می باشد .

باربری بهشتی و اتوبار بهشتی خدمات زیر را ارائه می کند :

  • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در باربری بهشتی تهران
  • بیمه کردن تمام وسایل شما جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  • بسته بندی لوازم منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا
  • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
  • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، بابل رپ ، استرچ رپ
  • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
  • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید
  • دارای بهترین و جدیدترین وسایل
شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه یوسف آباد

شماره مدیر باربری بهشتی :  ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

برای گرفتن تخفیف یا مشاوره می توانید مستقیماً با مدیر باربری و اتوبار بهشتی تماس بگیرید و سوالات و سفارش خود را بدهید و هم چنین برای انتقاد یا پیشهاد در مورد باربری و نحوه حمل بار می توانید با شماره مدیر اتوبار بهشتی تماس بگیرید .

در عکس زیر هم شماره های باربری در محدوده بهشتی را مشاهده می کنید و برای سفارش باربری بهشتی و حمل بار و یا بسته بندی لوازم در خانه مشتری می توانید با این شماره ها تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و یا از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و سوالات خود را از همکاران ما بپرسید :

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

شعبه باربری بیهقی

شرکت باربری بهشتی و حمل بار در تهران :

زمانی که نیاز به باربری و حمل دارید مهم ترین کار انتخاب یک شرکت حمل بار کار بلد و وظیفه شناس و دلسوز می باشد که بتواند خواسته های شما را به خوبی انحام دهد و شما دیگر جای نگرانی از بابت حمل لوازم منزل و یا وسایل اداری نداشته باشید ، همه این ها به انتخاب درست شما بر می گردد .

شرکت باربری واتوبار بهشتی بار با سابقه ای طولانی و درخشان بیش از ۲۰ سال و هم چنین استفاده از بهترین و کار بلدترین پرسنل در تیم خود ، می تواند به نیاز های شما به خوبی پاسخ دهد و یک باربری آسان و بدون هیچ دردسری را برای شما به ارمغان بیاورد .

حمل اثاثیه منزل در پروسه باربری می تواند باعث این شود که وسایل یا مدارک مهم شما گم یا ناپدید شود و این مسئله می تواند برای شما خیلی ضرر داشته باشد ، این رو اتوبار بهشتی برای چلوگیری از ضرر رسیدن به مشتریان خود با بسته بندی تخصص لوازم و باربری شبانه روزی حتی در ایام تعطیل مانع از این کار می شود .

( بسته بندی ویژه + چیدمان ویژه + بیمه کردن وسایل )

آشنایی بیش تر با خیابان شهید بهشتی تهران :

خیابان شهید سید محمد بهشتی که با نام خیابان عباس‌آباد هم شناخته می‌شود ، یکی از خیابان‌های مرکزی تهران است که در محله عباس‌آباد قرار دارد. این خیابان که جهتی شرقی – غربی دارد از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. خیابان بهشتی به سمت غرب یک‌طرفه است.این خیابان به افتخار سید محمد بهشتی سیاستمدار و فقیه ایرانی نام گذاری شده است.
در ادامه چندتا از نومه کارهای باربری شهید بهشتی در خیابان بهشتی اتهران را  مشاهده می فرمایید :
بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

حمل بار VIP در باربری و حمل بار بهشتی تهران

یکی از خدمات بی نظیر باربری و حمل بار بهشتی تهران ارائه حمل بار بصورت VIP با بهترین تجهیزات و آموزش دیده ترین افراد این کار را انجام می دهند و اگر در کمترین زمان نیاز به بهترین باربری دارید همین الان با باربری بهشتی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید .

بسته بندی لوازم منزل در باربری بهشتی تهران

یکی دیگر از خدمات اساسی و مهم باربری بهشتی بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی می باشد که با بهترین لوازم موجود در بازار این کار را انجام می دهیم که می توانید عکس ان ها را هم در بالا مشاهده بفرمایید .

اگر شما نیاز به لوازم بسته بندی داشته باشید شرکت باربری بهشتی می توانید این لوازم را در اختیار شما قرار دهد ، ولی به دلیل سخت بودن کار بسته بندی و احتمال شکستن آن بیش تر مردم ترجیح می دهند که این کار را به کاردان بسپارند و حمل بار و بسته بندی در بهشتی این کار به نحو احسن برای شما انجام خواهد داد  .

با بسته بندی باربری بهشتی یک باربری بی دردسر و بدون دلهرو نگرانی بابت وسایل و لوازم دوست داشنیان را تجربه بکنید . پس برای سفارش بسته بندی لوازم همین الان با شماره تماس های باربری و حمل بار بهشتی تهران تماس بگیرید و از ماشوران کا در این باره اطلاعات را بگیرید  و سفارش خود را ثبت بکنید .

بسته بندی لوازم در خانه

بسته بندی لوازم در خانه

در عکس بالا یکی از نمونه کار های ما را مشاهده می فرمایید که بهترین شل ممکن کار بسته بندی را انجام داده ایم .  پس همین الان تلفن را بردارید و با برای سفارش باربری با شماره تلفن های باربری بهشتی تماس بگیرید .

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری بهشتی,
تهران - خیابان بهشتی, Telephone No.02188060002
منطقه
تهران - خیابان بهشتی
توضیحات
باربری بهشتی ( یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری آفریقا ) در خیایان و محدوده بهشتی آماده بسته بندی لوازم ، اتوبار حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل وسایل اداری و شرکتی به صورت شبانه روزی در سریع ترین زمان
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :