باربری بهشتی و حمل بار در منطقه بهشتی تهران - تلفن : 88060002-021 | اتوبار بهشتی

باربری بهشتی ( یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری آفریقا ) در خیایان و محدوده بهشتی آماده بسته بندی لوازم ، اتوبار حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل وسایل اداری و شرکتی به صورت شبانه روزی در سریع ترین زمان و با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا به همراه پرسنل و کارگران مجرب و کار دان است .

باربری بهشتی به صورت شبانه روزی است 

اگر سفارش باربری دارید می توانید با شماره های باربری بهشتی تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما هم استفاده کنید و بعد از ان متناسب با نیاز شما ماشین حمل بار به همراه کارگران مجرب ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و اماده خدمت رسانی به شما هستند .

شماره تماس باربری بهشتی در تهران :

۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲ ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  |  ۰۲۱-۲۲۸۶۲۵۸۴

باربری بهشتی

باربری بهشتی در تهران یکی از مناطقی است که زیر نظر شکت باربری آفریقا فعالیت می کند و در خیابان بهشتی متخصص بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه عروس به صورت VIP  و باربری بهشتی به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته با استفاده جدیدترین ماشین های مجهز به امکانات باربری آماده خدمت رسانی به شما می باشد .

باربری بهشتی و اتوبار بهشتی خدمات زیر را ارائه می کند :

  • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها
  • بیمه کردن تمام وسایل شما جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  • بسته بندی لوازم منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا
  • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
  • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، بابل رپ ، استرچ رپ
  • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
  • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید
  • دارای بهترین و جدیدترین وسایل
شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

شعبه یوسف آباد

شماره مدیر باربری بهشتی :  ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

برای گرفتن تخفیف یا مشاوره می توانید مستقیماً با مدیر باربری و اتوبار بهشتی تماس بگیرید و سوالات و سفارش خود را بدهید و هم چنین برای انتقاد یا پیشهاد در مورد باربری و نحوه حمل بار می توانید با شماره مدیر اتوبار بهشتی تماس بگیرید .

در عکس زیر هم شماره های باربری در محدوده بهشتی را مشاهده می کنید و برای سفارش باربری و حمل بار و یا بسته بندی لوازم در خانه مشتری می توانید با این شماره ها تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و یا از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و سوالات خود را از همکاران ما بپرسید :

شماره های تماس باربری در تهران

شماره های تماس باربری تهران

شعبه باربری بیهقی

شرکت باربری بهشتی و حمل بار در تهران :

زمانی که نیاز به باربری و حمل دارید مهم ترین کار انتخاب یک شرکت حمل بار کار بلد و وظیفه شناس و دلسوز می باشد که بتواند خواسته های شما را به خوبی انحام دهد و شما دیگر جای نگرانی از بابت حمل لوازم منزل و یا وسایل اداری نداشته باشید ، همه این ها به انتخاب درست شما بر می گردد .

شرکت باربری واتوبار بهشتی بار با سابقه ای طولانی و درخشان بیش از ۲۰ سال و هم چنین استفاده از بهترین و کار بلدترین پرسنل در تیم خود ، می تواند به نیاز های شما به خوبی پاسخ دهد و یک باربری آسان و بدون هیچ دردسری را برای شما به ارمغان بیاورد .

حمل اثاثیه منزل در پروسه باربری می تواند باعث این شود که وسایل یا مدارک مهم شما گم یا ناپدید شود و این مسئله می تواند برای شما خیلی ضرر داشته باشد ، این رو اتوبار بهشتی برای چلوگیری از ضرر رسیدن به مشتریان خود با بسته بندی تخصص لوازم و باربری شبانه روزی حتی در ایام تعطیل مانع از این کار می شود .

( بسته بندی ویژه + چیدمان ویژه + بیمه کردن وسایل )

آشنایی بیش تر با خیابان شهید بهشتی تهران :

خیابان شهید سید محمد بهشتی که با نام خیابان عباس‌آباد هم شناخته می‌شود ، یکی از خیابان‌های مرکزی تهران است که در محله عباس‌آباد قرار دارد. این خیابان که جهتی شرقی – غربی دارد از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. خیابان بهشتی به سمت غرب یک‌طرفه است.این خیابان به افتخار سید محمد بهشتی سیاستمدار و فقیه ایرانی نام گذاری شده است.
در ادامه چندتا از نومه کارهای باربری شهید بهشتی در خیابان بهشتی اتهران را  مشاهده می فرمایید :
بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

خلاصه
رای بازدید کنندگان
۵ based on 5 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری بهشتی,
تهران - خیابان بهشتی, Telephone No.02188060002
منطقه
تهران - خیابان بهشتی
توضیحات
باربری بهشتی ( یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری آفریقا ) در خیایان و محدوده بهشتی آماده بسته بندی لوازم ، اتوبار حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل وسایل اداری و شرکتی به صورت شبانه روزی در سریع ترین زمان
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :