باربری اندرزگو و اتوبار اندرزگو در شمال تهران : 22885146-021

باربری اندرزگو ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری افریقا ) در شمال تهران از مرحله بسته بندی در منزل تا مرحله چیدمان در محل مقصد به صورت شبانه روزی در کنار شماست ، اتوبار اندرزگو خدمات متنوعی را به همشهریان تهرانی ارائه می کند .

برای سفارش باربری می توانید با شماره های باربری اندرزگو تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند و به شما خدمت رسانی بکنند ، خدمات ما به این شرح است : بسته بندی لوازم ، حمل اثاثیه منزل ، حمل انواع بارها ، باربری تهران ، حمل جهیزیه عروس و … به صورت شبانه روزی در سریع ترین زمان در خدمات شما هستیم .

شماره باربری اندرزگو تهران  :

اگر با شماره های باربری اندرزگو تماس بگیرید می تواند از مشاوره رایگان ما هم استفاده کنید و نکات ضروری اسباب کشی مطلع شوید . برای تماس با باربری اندرزگو می توانید از شماره های زیر استفاده کنید و با ما تماس بگیرید برای شماره گیری کافی است شماره های زیر را لمس کنید .

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶ | ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲ | ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳

باربری اندرزگو

همان طور که در سطر اول این پست گفتیم باربری اندرزگو زیر نظر شرکت باربری و اتوبار آفریقابار فعالیت می کند و در منطقه اندرزگو به همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند . باربری و اتوبار آفریقا تقریباً همه مناطق تهران را پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که نیاز به باربری داشته باشید می توانید با شماره های باربری آفریقا تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید . باربری اندرزگو محدوده اندرزگو و مناطق اطراف اندرزگو را پوشش می دهد و در هر زمان که با شماره باربری و اتوبار اندرزگو تماس بگیرید همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و به شما خدمت رسانی می کنند .

شماره تماس اتوبار و باربری

شماره تماس اتوبار و باربری

یکی از خدمات باربری و اتوبار اندرزگو بسته بندی لوازم در خانه مشتری می باشد ، شرکت بسته بندی لوازم منزل اندرزگو با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و با به کارگیری افراد متخصص و وظیفه شناس وسایل منزل و یا وسایل اداری شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی می کند و شما نگران شکستن و یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید .

خدمات بسته بندی لوازم باربری اندرزگو :

همان طور که می دانید اصلی ترین وظیفه هر شرکت باربری حمل بار و اثاثیه منزل می باشد و باربری اندرزگو هم با استفاده از ماشین های مجهز شده و راننده های حرفه ای می تواند هر نوع باری را در سریع ترین زمان جا به جا نماید و برای سفارش باربری کافیست با شماره های باربری اندرزگو تماس بگیرید .

 • استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای اجناس حساس
 • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 • بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید
 • بسته بندی لوازم منزل و حمل اثاثیه منزل به شهرستان
 • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیب دار)
 • بسته بندی لوازم اداری و شرکتی در اتوبار اندرزگو

سرویس دهی باربری اندرزگو :

باربری اندرزگو سرویس های زیر را هم به شما همشهریان عزیز ارائه می کند و برای استفاده از این خدمات باربری اندرزگو کافی است با باربری اندرزگو تماس بگیرید .

 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار در باربری اندرزگو
 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • حضور در محل در کم ترین زمان در باربری اندرزگو
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در اتوبار اندرزگو
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 • باربری شبانه روزی و ۲۴ ساعته در تهران

کرایه های باربری اندرزگو تهران :

تمام کرایه ها و تعرفه های باربری اندرزگو بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و در همه تلاش ما در باربری در منطقه اندرزگو کسب رضایت تک تک مشتریانمان است و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را انجام می دهیم .

باربری شمال تهران :

شرکت باربری و اتوبار آفریقا همان طور که گفته شد تمام نقاط تهران را پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که نیاز به باربری داشتید با شماره های باربری افریقا تماس بگیرید . یکی از مناطقی که به صورت ویژه توسط باربری افریقا پوشش داده می شود باربری در شمال تهران می باشد و در هر منطقه از شمال تهران که نیاز به باربری داشتید با شماره های باربری افریقا تماس بگیرید .

خلاصه
اتوبار باربری اندرزگو
نوع سرویس
اتوبار باربری اندرزگو
Provider Name
باربری اندرزگو,
بلوار اندرزگو , Telephone No.02122885146
منطقه
بلوار اندرزگو
توضیحات
اتوبار و باربری اندرزگو در محدوده اندرزگو تهران به همشهریان عزیز خدمات بسته بندی و باربری ارائه می کند .
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :